Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez méhen kívüli lenni? Borzalm...

Ez méhen kívüli lenni? Borzalmas görcsök

Figyelt kérdés
1hete pozitívat t
2012. szept. 5. 22:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem, hányinger és a többi tünet is megvolt. De görcsölgetekx 3napja kissé véreztem is. Tegnap pedig párommal együtt voltunk, utánna egy óráig ugy görcsöltem hogy sírtam is. Esküszöm szülési fájdalmakkal felért.... Van egy 1,5éves fiam császármetszéssel ezületett. Jövőhét hétfőn megsek dokihoz
2012. szept. 5. 22:29
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért, eléggé fagyadozik a gépem
2012. szept. 5. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt méhen kívülim, de én speckó nem görcsöltem. Milyen vérzésed volt? A méhen kívüli jellemzően kávézacc szerű inkább barnás kevés mennyiségű vérzés. Nekem onnantól kezdve jelen volt, mikor meg kellett volna, hogy jöjjön. 2 hétig húztam, mert a dokim azt mondta nincs baj. De soha nem fájt, nem görcsölt, együttlétek után kicsit nagyobb mennyiségben vérzett, de az is barnás volt. Én a helyedben azért nem várnék jövőhétig. Nem tudom, merre laksz, de menj el ügyeletre! Én is végül az 1-es klinikára mentem be ügyeletre, ahol egyből megállapították azt, amire a k*cs*g orvos azt mondta, hogy semmi baj.
2012. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvos, tudom nem ezt várod tőlünk, de ha ott a baba esetleg van szívhang akkor ad gyógyszert és rendben lesz minden. Holnap nézesd meg. Írd meg mi lett! 12hkm
2012. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen volt barna folyás is, erős barna, eddig egyszer, de az nagy mennyiségben. Én is szeretnék minél előbb dokihoz jutni, de párom a hétre nem kap szabit. Most költöztünk, még ismerősök sincsenek aki vigyázna a fiamra. Köszönöm a válaszaitokat
2012. szept. 6. 07:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, a méhen kívüli nem vicc, az életedet is veszélyezteti, úgyhogy azonnal menj dokihoz, vagy mondja meg a férjed a munkahelyén hogy gáz van, ha kicsi emberség is szorult a főnökébe, elengedi. Ha nem, akkor akár fizetős segítséget igénybe véve oldd meg a fiad felügyeletét vagy vidd magaddal, de menj orvoshoz még ma! Pont azokat a tüneteket írtad le amikre a dokim azt mondta hogy azonnal kórház! Ne várd meg, amíg esetleg nagyobb baj lesz!
2012. szept. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mehen kivuli jelei : eros alhasi gorcs hasfajas seta kozben esetleg szekelesi inger sokszor enyhe verzes de ez nem biztos ezen kivul rossz kozerzet szedules hideg kezek labak magas pulzus es pozitiv terhessegi teszt!!!! ha a tesztet reggeli vizeletbol keszited akkor megbizhato A veteles es a mehenkivuli kozotti kulonbseget csak ultrahangal es vervetellel lehet megallapitani ill a vetelesnel egyre tobb a verzes a mehenkivulinel marad az enyhe verzes.
2012. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!