Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Mennyi az ideális, normális"...

"Mennyi az ideális, normális" magzatmozgás 25 hetesen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 25hetesen egésznap mocorgott.este aludt nappal mocorgott.most is ilyen 36hetesen :)
2012. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az en kislanyom egesz nap mocorog. Azt mar kitapasztaltam, hgyha front jon, jelen esetben ma erkezett meg a hidegfront, akkor lusta nagyon:) tegnap ota alig-alig rugdos. Este picit beindult, meg ma reggel, de azota alszik:) amugymeg mar tudom mikor van ebren es mikor alszik. Ha ebren van, akkor rugdos, forog, bukfencezik, nyomja ki a popsijat.:)

Kb 2-3 orat ebren van, aztan 1-2 orat alszik, es igy tovabb a nap folyaman:)

24+4 hetes kismami

2012. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napfüggő.25hetessek vagyunk mi is,és van hogy egésznap nagyon aktiv.Van viszont olyan is hogy naponta mondjuk 4x bejeletkezik és kész.Ekkor én annyira nem vagyok nyugodt,de ez van...Volt már párszor olyan is hogy éjjel arra ébredtem fel h Ö kaparászik :)Neked mennyit mocorog?
2012. szept. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. baba ritkán mozog. Pár napja 17től nem éreztem, estére bepánikoltam, mentőt hívtam, kórház. Jó szívhang volt szerencsére, és mozgásra bírták.

És kiakadtak, hogy ezért (éjszaka) miért mentőt hívok.

1. babám hiperaktív volt a hasamba, most is az.

2. babám átlagos, életben is az

Most kíváncsi leszek, hogy ez a kevés mozgás mit jelenthet.

Napi olyan 10x érzem ált. normális napokon.

2012. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Igazából azért tettem fel a kérdést, mert attól tartottam, hogy az én picikém túl sokat mocorog, és hátha az sem túl jó dolog. Én nagyon aktívnak érzem őt, bár konkrétan időt,"mennyiséget" nem tudnék mondani:)
2012. szept. 6. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok. van amikor ugrál egész nap. máskor meg csak este. ha jön a hidegfront meg se moccan. melegfrontnál a hasam is fáj a sok mozgástól...:) de remélem születése után leszokik a hajnali fentlétről:)
2012. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk inkább este mocorog,bár akkor bepótolja,mert bevadul:D Meg még hajnalban néha... Nappal meg elég ritkán jelentkezik.
2012. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!