Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szívultrahangra dr...

Magzati szívultrahangra dr Hajdú Júliához (Sote I) milyen elérhetősen kell bejelentkezni? Mennyi időre kapsz időpontot?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 11:59
 1/7 A kérdező kommentje:
elérhetőségen- bocsi:-)
2012. szept. 6. 11:59
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!!

ide be is írom, hátha később másnak hasznos lehet: 266-0507


ezen a számon lehet bejelentkezni a doktornőhöz!

2012. szept. 6. 14:00
 4/7 ketteske ***** válasza:

Én is hozzá megyek a jövő héten, de nekem a nőgyógyászom adta az időpontot. SOTE-ra járok t.gondozásra.

Neked miért kell menned? Nekem a 2,6 mm tarkóredő miatt.

2012. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem a 2,8 tarkóredő miatt...Chorionbiopszián már voltam, annak az eredménye negatív..remélem ez is az lesz!! neked is nagy drukk!!
2012. szept. 7. 08:12
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!


Gondoltam megírom, hogy múlt pénteken magzati szívultrahangon is voltunk dr Hajdú Júliánál (aki egy tündér) és ott is minden a legnagyobb rendben volt!

Ez azért volt fontos, mert a picit vastagabb tarkóredő a kromoszómarendellenesség mellett még szívproblémákra utalhatott volna!

Végre élvezhetem a terhességet:-)

Köszi a drukkokat és mindenkinek a legeslegjobbakat kívánom!

2012. szept. 18. 08:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Engem is erdekelne Hajdu Julia, csak jot hallottam rola, nalunk annyi a kulonbseg, hogy a tarkoredo 3.3 mm volt.

Cvs negativ, szeretnek elmenni hozza.

Lehet hogy ez hulye kerdes lesz, de nekem nincs oda beutalom se semmim.

Fizetos lesz a vizsgalat, ha nem is ahhoz a korhazhoz tartozom terhesgondozas teren?

Mikor erdemes hivni ezt a szamot? Gondolom delelott, de minden nap?


Egy kerdes: lehet tudni, hogy alakult az eletetek a picivel azota?

Minden rendben vele, szepen fejlodik?

Koszonom szepen.

2013. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!