Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig fordulnak meg...

Hányadik hétig fordulnak meg a babák? Én 30 hetes vagyok, de az én kicsim még ferdén fekszik és a doki szerint már nincs is helye arra, hogy beforduljon. Így császár lesz mindenképpp? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom a 38 héten fordult be. Engem is azzal riogattak, hogy már nincs helye, ki is írtak császárra, egy csomó vizsgálatra elküldtek ami a császárhoz szükséges és végül mégis természetes úton szültem meg. A 36 héttől szedtem Pulsatilla Parensis( nem biztos, hogy helyesen emlékszem) homeopátiás bogyókat, ami állítólag segíti a magzat megfordulását. Ezt egy homeopátiás nőgyógyász ajánlotta. Nem tudom, hogy ez segített vagy a sok beszélgetés a babámmal, de a 38 héten megfordult.
2009. júl. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van olyan orvos, aki kívülről a hasad speciális masszírozásával meg tudja fordítani, utána kéne érdeklődni (Debrecenben van ilyen doki). Egyébként a babák az utolsó pillanatban is befordulhatnak, bár tényleg egyre kevesebb helyük van erre. Nagymamámnak annó a szülés előtt nem sokkal fordult be, már elő volt készítve a fogó is...


Kívánom, hogy megforduljon a babód és könnyű, gyors szülésed legyen!

2009. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma elkezdtem a kis legénnyel beszélgetni, hogy forduljon meg, és egyébként debreceni vagyok, nem tudod hogyan hívják a dokit? De ezek szerint még van ideje, akármit is mondanak. Bízok a legjobbakban, köszi még 1x!
2009. júl. 29. 09:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Amúgy meg farosan is meg lehet szülni a babákat, csak ezt nem nagyon reklámozzák az orvosok, mert nem sokan értenek hozzá. Az én dokim szerint picivel még jobb is a faros baba, mert ha minden rendben folyik, rendesen vannak fájások, akkor ugye az tart a legtovább, amig a csöppség koponyája úgy átrendeződik, hogy beférjen a szülőcsatornába. Míg faros babánál a popsi tágítja ki és az esetek 90%-ban hamarabb megszületik a babó.
2009. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajna nem emlékszem a doki nevére, de a Klinikán mesélte valaki. Talán a védőnőd tudja, vagy az orvosod.
2009. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd csak, ezt találtam! :D Talán ő az akit keresned kéne, Dr. Póka Róbert a Klinikán!

Link: [link]

2009. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Häl eg a picik nem olvasnak internetet meg szakirodalmat es amit az anyuka olvas sem megy ät a köldökzsinoron, igy hät akkor fog befordulni mikor neki jol esik. Nekem is azt mondjäk, hogy nincs mär helye forogni meg bukfencelni. Hät ö ezt odabent nem tudja, mert bezony csinälja.

Mikor öcsem született epp csalädi nagyvacsorän voltunk vendegsegben. Anyukäm 42. hetben, öcsem farosan. Egyszercsak kaja közben eltünt anya hasa vagy inkäbb keresztbe elhuzodott... es visszaformälodott. 6 ora mulva mär kint volt a tökös. Ö akkor döntött ugy, hogy na akkor most jövök, most fogok fejtetöre ällni.

( en sem elnek szivesen fejtetön...) Ha a gyerek be akar fordulni be fog, ha meg nem, akkor nincs az a homeos bogyo meg csoda, ami beforditja. Beszelgess vele.

Boldog babaväräst es egyszerü szülest!

2009. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30 hetes uhn nekem is még keresztben volt ,34. uhán már befordult .én is sokat beszéltem vele.
2009. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a választ!


Hát sajna Póka Robit ismerem. A hülye volt férjem rokona, így ha lehet elkerülném. Azt tudtam, hogy nőgyogyó, de azt nem, hogy ezt is tudja. Kicsi a világ. De köszönöm neked, hogy megnézted!

2009. júl. 30. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!