Szerintetek igaz?

Figyelt kérdés

Tényleg aki első babáját várja az túlhordja? Főleg a lányokat?

Meg azt szeretném még megkérdezni,h mennyi idő alatt "száll le a méhe" a kismamának? Egyik pillanatról a másikra? Vagy hosszabb folyamat?



2012. szept. 8. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Minek kellett lepontozni? Nem általánosságban beszéltem! Mint írtam, ismerősök körében az a tapasztalat, hogy a fiúkat hordják túl... Ebben szerintem semmi rossz nem volt!!!
2012. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le, soha senkit nem szoktam..!
2012. szept. 9. 12:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia az első babám 37 hetesen született és kislány...:-) Gyorsan jött egészséges nagy baba könnyű szüléssel...
2012. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

elfelejtettem irni hétfőn szált le a hasam kedden megszületett...utolso voltam...

Ismerőseim 36.héten kislány 1 baba

41 héten kisfiu első baba.

40 hét kislány

40 hét kislány

41 hét kislány

Ugy hallottam általában a lányok születnek hamarabb a fiuk lustábbak...de sztem minden baba akkor születik meg amikor akar..:-)

2012. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát. Reménykedünk benne,h akkor a lányunk hamarabb kibujik:)
2012. szept. 9. 15:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!