Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+5 hetes terhesen ki érzett...

4+5 hetes terhesen ki érzett hasonló tüneteket? Normális ilyen hamar érezni?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 4 hetes és 5 napos. Nem korai ezeket a tüneteket éreznem?


-égő gyomor

-Reggelente 1x-i hasmenés a mensi kimaradása óta

-haspuffadás

-étvágytalanság, néha kivánom a kaját

-a bal petefészkemnél nyilal, és szúródik

-mindjárt megjön érzés, ami ma kezdődött.

- álmosság


Még a dokival várok, viszont van egy pozi tesztem. Ez normális ilyen tüneteket érezni? A mellem nem fáj. Ez mennyire érthető? És ha ülök, ugy érzem mintha nagy hasam lenne. Mintha tele lenne pakolva, vagy ha egy súly lenne rajtam amit cipelek.fura érzés.


2009. júl. 29. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden teljesen normális, amit érzel. A petefészekszúrka a sárgatest miatt van, az emésztés megváltozása, puffadás a magas progeszteron miatt van, a mindjárt megjön érzés is teljesen okés még ilyenkor.
2009. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Végeláthatatlan a tünetek sorozata,ami előfordulhat.Hogy kinek mi jut belőle,ez egyénfüggő.Ahogy az is,hogy ki milyen korán érzi.Ebben nem lehet általánosítani.


Mindenesetre amíg nem görcsölsz,és nem vérzel,nincs gond.A tünetekre az orvos úgyis rákérdez.


39 h

2009. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen. Nem is panaszkodom, de hasmenés ellen annyi mindent tettem már, de nem javul. tudtok valamit?
2009. júl. 29. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szedsz véletlen magneB6-ot?Nekem attól van hasmenésem,illetve sokkal hígabb székletem.

36 hetes km

2009. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy mi okozhatja nem tudom,próbálj háztartási kekszet enni,banánt,almapépet...ezek megfogják a székletet.Mindenesetre a dokidtól majd kérdezz rá ha nem múlik.


39 h

2009. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem szedek b6-ot. ettem már főtt krumplit, almát. de akkor még eszem. végülis nem az hogy megy, hanem lehet ugy kéne fogalmazzak hogy hig a székletem. Mert nem rohanáglok a wc-re meg ilyenek. Csak mikor reggel fel kelek "jön":S Hétfőn napközbe is, tegnap óta csak reggelente. köszi a válaszokat.
2009. júl. 29. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem állandó szorulásom van. Már jó ha három naponta egyszer elmegyek WC-re, pedig magnéziumot is szedek. Cserélnék veled egy kicsit, mert már elegem van ebből! Még az aranyerem is kijött.

19 hetes KM

2009. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Én meg veled cserélnék egy időre. :S
2009. júl. 29. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!