Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem túl nagyok...

Szerintetek nem túl nagyok ezek a méretek 12 hét 6 naposan?

Figyelt kérdés

BPD:26 mm, AC: 83 mm, FL: 12 mm

Súlybecslés 101 g

Nem lehet hogy nem jól van kiszámolva a terhesség kora? Hogy előző ciklusban fogant? Az utolsó menzesz alapján ennyi idős. De megjött rendesen, és ha egy hónappal hamarabb fogant volna, akkor már sokkalta nagyobb lenne, nem?


2012. szept. 9. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Valóban nagyok a méretek de lehet hogy korábban fogant meg a babád. Az orvosok azt szokták mondani hogy + - 2 hét még nem baj. Boldog és egészséges babavárást :)
2012. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, nálam 11+4 naposan :

BPD: 20.4

CRL: 66.6

Az AC az a haskörfogat igaz? Nálam azt nem mérték és combcsontot sem.

Szerintem nálad kb 3 héttel előzi meg a korát, mert nekem hozott ki az ultrahang ezekre az adatokra 13+2 napot.

2012. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

12 hét 3 naposan a lányom adatai:

bpd 16 mm

fl 8 mm

crl 60 mm


Nagyok a babád méretei, de a fogantatás történhetett máskor, nem feltétlen az előző ciklusban, hanem elég csak két héttel hamarabb, mondjuk közvetlen mensi után (hiszen van olyan, hogy a peteérés váratlanul történik).

Amúgy ahogy néztem az adatokat, ez kb. 13.-14 hetes babának felel meg. Szóval nincs nagy eltérés, hiszen majdnem 13 hetesen néztek!

2012. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy mekkora a CRL?
2012. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

CRL-t nem mértek.

Jó lenne kideríteni mikor fogant, mert nem akarok később idegeskedni a méretek miatt.

Segítetek ebben?

Ha ez még jelent valamit, akkor menzesz szerinti 5hét 6 naposan 6mm-es CRL volt. És ha pl az előző ciklusban fogant volna akkor ez már akkor kiderül, nem? Úgy értem nagobb lett volna sokkal a CRL.

De egyébként nem foganhatott az előzőben, mivel megjött, és igaz a mezesz előtt, de a teszt is negatív ltt.

Ehhez mit szóltok? Azt viszont nem tartom kizártnak hogy hamarabb volt a peteérés.

2012. szept. 9. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen a Crl: 9mm volt és tuti h középidőben fogant, szóval én úgy gondolom h az ciklusod után foganhatott közvetlen kb 2héttel nagyobbak a méretei!

Szerintem korai peteérésed volt!!!

2012. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves előző! Szerintem is korai peteérésem volt.. De mindegy is, a lényeg hogy fejlődik szépen.

Ha ez segít még akkor annyit hozzátennék, hogy az utolsó menzeszhez képest a 6. héten látott a doki 20x18 mm es szabályos petezsákot, benne 6 mm- es élő embriót.

Erről mit gondolsz?(6 hét korong szerint de ha a naptárban nézem, akkor 5hét 6 nap)

Ez is azt bizonyítja, hogy korai peteérés, ugye?

2012. szept. 12. 10:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen szerintem ez:)!!! Én legalábbis nagyon erre gyanakszom:)!!! Mert pont azzal a majdnem 2héttel nagyobb a méretei alapján! És tényleg csak az a lényeg h szépen fejlődik!!! Boldog Babavárást!!!
2012. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!