Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. héten vagyok, fáj a hasam...

39. héten vagyok, fáj a hasam oldalt és kocsonyás-nyákos folyásom van reggel óta. Ez már a nyákdugó? Eleinte kissé rózsaszín volt, azóta tiszta. De folyamatosan csorog.

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:

A nyákdugó nem csorog. A magzatvized szivárog, valszeg felül repedhetett a burok. Pakolj össze és menj kórházba.

Könnyű szülést kívánok!

2012. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen útban a baba

szépen cuccolj össze hívd apát és irány a kórház


könnyű szülést és jó babázást


de jó neked :)

32 hetes kismama

2012. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kellene, hogy fájjon?
2012. szept. 10. 15:37
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha a magzatvíz, akkor mitől kocsonyás? Nem mindig fáj, hanem csak úgy szúr egy ideig, aztán abbamarad.
2012. szept. 10. 15:40
 5/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlen,

majd beindul az később, ne aggódj, lehet órák kérdése.

viszont ne itt várj választ, hanem pakolj és menj,ha elfolyik a magzatvíz már nincs sok hátra, maholnap meglesz a baba.

2012. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a nyákdugó kocsonyás., és közben szivárog a magzatvized,ennyi.

nem biztos hogy folyamatosan kell szúrni, fájnia.

nekem például folyamatosan jöttek 2 percenként.

valakinek összevissza.

2012. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te szülsz!Sipirc a kórházba!Megy a drukk!37hkm
2012. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tuti h jön a baba!
2012. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdés írója már valószínű babázik, de azért leírom, hogy nekem hogy volt. Ha esetlen valaki mást érdekelne, aki erre jár hasonló kérdéssel. :) A nyákdugóm elkezdett elmenni már szülés előtt 4 nappal. Mindenféle fájdalom és jósló nélkül. Aztán éjjel arra ébredtem, hogy pisilnem kell, amit 3x ismételtem egymás után, majd elkezdett szivárogni a vizem, nem tudtam visszatartani, mint pl a pisit. És ekkor még mindig nem volt semmi féle fájásom. Erre rá pár perccel már szinte rögtön 2 perces fájások jöttek. Ébredéstől számolva másfél óra múlva kint is volt a babám. Ami nagyon jó, csak nem a 35. hétben! Aki nyákdugót sejt a dologban és még korainak tartja a szülést, az menjen dokihoz és ne hagyja magát hazaküldetni a 35. héten vizsgálat nélkül, hogy nincs ott semmi.... Már a már én is okosabb vagyok!
2012. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!