Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan köztetek, aki IR és...

Van olyan köztetek, aki IR és pajzsmirigy kezelés után lombikra ment, és azzal sikerült a baba? Esetleg a Szegedi Kaáliba?

Figyelt kérdés

#lombik #pajzsmirigy #szeged kaáli
2012. szept. 12. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem IR és pajzsmirigy alulműködésre egy hónap gyógyszerszedés után spontán terhesség!:-)) Lehet, hogy nem is kell a lombik!Szorítok, hogy sikerüljön!! A diétát tard be nagyon rendesen, az az alapja mindennek!


22 hkm

2012. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Betartom! :)

Már 10 hónapja kezelnek. Most tanácsolta a doki a lombikot, mert minden érték a helyén van.

2012. szept. 12. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem már több éve kezelnek ezekkel.

A hormonszintjeim nagyon jók, a cukrom, meg az inzulinom is jó már.

Több évig próbálkoztunk, inszemeket is csináltunk, de ennek ellenére semmi.

Aztán belevágtunk a lombikba júniusban, és sikerült.

Buda Meddőségibe jártam.

Ma vagyok 11 hetes.

2012. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Inszemeken és egy lombikon már én is voltam, de még a kezelés előtt. Most kezdjük nemsokára a második lombikot.

Nagyon bizakodok én is. :)

2012. szept. 13. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Aktuális még a kérdésed?


A 3. lombikig nem néztek nekem semmit. Utána kezdtem el endokrinológushoz járni, és nem hiába!

A 4. lombik sikerült IR és pajzsmirigy kezelés mellett. A Merckformin 500-at kellett szednem folyamatosan, míg a 12. hetet be nem töltöttem, utána szépen elhagytam. Diétáztam is, nem ettem fehér lisztes és cukros dolgokat, meg mozogtam is kímélően, illetve sok folyadékot ittam. Jodidot meg minimális L-thyroxint is szedtem az endokrinológus javaslata alapján.

2013. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is volt 6 inszem és egy 1 lombik, utána raktuk rendbe a pm-et és IR-t, szedem a gyógyszereket, 1 hét múlva kiderül , hogy sikerült-e a 2. lombik. :)
2013. ápr. 28. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!