Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami problémája a...

Lehet valami problémája a fejlődő magzatnak ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A terhesség elején jár az egyik ismerősöm, de nagyon aggódik hogy lehet-e valami baja a magzatnak amiatt, hogy a párja edz és szed ilyen bogyókat meg löttyöket iszik(bocsánat, de nem igazán tudom ezeknek a nevét).
2012. szept. 13. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom milyen összefüggésben van az illető párjának az életvitele a babával, ill. terhességgel, de nem lesz problémája. Itt az anyukának kell "mamás" életvitelt élnie. :)

Ha pedig a terhesség előtt is ilyen életvitelt élt, szerintem az sem befolyásolja a terhességet. Minden ilyen tablettánál, ill. italnál csak az van írva, ha a terhes fél szedi, vagy issza akkor kell kezelőorvosához fordulni. (amiket én idáig láttam)

2012. szept. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ h a porok és löttyök módosítottak-e a spermán.Jó eséllyel a genetikai uh-kon kiszűrik.
2012. szept. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ittam fehérjeport, meg szedtem vitamin készítményeket, attól nem lehet gond.

Ha viszont tiltott szereket (szteroidokat) használ, abból viszont lehet és olvastam is ilyet sajnos.


Sok előítélet van a testépítéssel szemben, de sajnos sok buta ember okot is ad erre, akik úgy vannak vele, hogy nem jó olyan sokat sportolni, sokkal egyszerűbb elérni az áhított méretet egy két bogyóval. Amik nem kicsit veszélyesek sajnos :(


9hkm

2012. szept. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen rájöttem hogy elég "hülyén" írtam ki a kérdést...

Szóval a fogantatás előtt évekig és a fogantatás ideje alatt is szedte ezeket a "szereket".

2012. szept. 14. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát ha ezek valóban szteroid tartalmúak, akkor abból lehet gond.

De pl. szteroidról nem tudok, hogy lenne löttyökben, szóval még mindig nem vagyok benne biztos, hogy tiltott szereket fogyasztott feltétlenül.


A helyében minden létező genetikai kivizsgálásra elmennék!

2012. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!