Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért jobb (ill. jobb-e) a...

Miért jobb (ill. jobb-e) a Femibion, mint a Gravida? Mi van még benne?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem minden nőnél szívódik fel jól a folsav, a Femibionban pegig olyan formában van, amiből a legjobb hatásfokkal tud felszívódni. Nekem is ezt ajánlották.

A Gravidát én sosem szedtem, de sokan émelygésre panaszkodnak miatta.

2009. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

+ DHA, telített zsírsav! Minden nap 2 szemet kell bevenned, a vitamint és ezt a DHA-t.Azt olvastam itt, hogy ez a dha felel azért hogy okos legyen a babó,de mondom ezt csak olvastam!

Viszont a Femibion 5000 körül van a Gravida pedig 2000 körül egy havi adag! Meggondolandó! Én áttértem a Gravidára!

Üdv 28 hetes kismama

2009. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Jód is van benne, ami nem mindegyikben van. És nekem nem okozott se szorulást, se hasmenést, amit pár másiknál hallottam.
2009. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is Femibiont szedek, szerintem is sokkal jobb, mint a többi, megéri az árát. A DHA az, ami nincs a többiben. A kapszula 200 mg DHA-tartalmú halolaj-koncentrátumot tartalmaz, valamint E vitamint. Az E vitamin gondoskodik arról, hogy a DHA a szervezetben maradjon. És valóban nem okoz sem szorulást sem hasmenést. Meg állítólag ettől esz ultra okos a gyerek :-)
2009. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Azon felül amiket írtak van még benne B6 amit hányingerre javasolnak. Nem tudom hogy ennek köszönhetően vagy pedig csak a szerencsések közé tartozom de nekem nem volt hányingerem egyáltalán.

14 hetes km

2009. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eleinte én is a Femibiont szedtem,de mivel több,mint 3000ft inkább áttértem az Elevitre.Ráadásul,ha jól tudom az Elevit az egyetlen terhesvitamin,amit klinikailag teszteltek és igazoltak.Azt egyébként kétlem,hogy a Femibiontól okos lenne a gyerek,ez nem attól függ szerintem.Persze azért nem akarlak lebeszélni róla,csak leírtam a véleményem.Jó babvárást!:)
2009. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdekes a lényeget senki sem írta le. Nekem van itthon mind a kettőből. Nos a Femibion abszolut nem tartalmaz a jódon kívül más ásványi anyagot, csak vitaminokat. A Gravida-ban meg minden megtalálható. Én a Femibion mellé szedek még külön Calciumot, vasat és Magnéziumot mert ezek nagyon szükségesek a 2. trimesztertől. A Centrum Materna is nagyon jó összetételű!

2009. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a válaszokat! jó babavárást mindenkinek! ;)
2009. júl. 31. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!