Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a leghatásosabb magnézi...

Melyik a leghatásosabb magnézium tabletta?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 19:17
 1/8 anonim válasza:

keress olyat, amiben magnézium-citrát van, de a legdrágábbak között lesz!

De az sem nagy baj, az MG-oxidost veszel, jóval olcsóbb. Vannak beépülést segítő "segítségek" is. Pl. A vitamin, C vitamin, Calcium, és főleg, ha megfelelő étkezés után gyorsan beveszed!

2012. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én magnerotot szedtem, nekem elmulasztotta a görcseimet, igaz nem olcsó ez sem. Egyedül az volt vele a gondom, hogy szét kellett rágnom és hát eléggé furcsa íze van:) de nekem ez vált be.
2012. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szedek komplex kismama vitamint+ c-vitaint es eddig is szedtem magnéziumot de nem eleg hatásos
2012. szept. 15. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom írta fel receptre amit szednem kellett. Szerintem beszéld meg az orvosoddal.
2012. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nincs orvosom nem Magyarországon élek, ezért is nem ismerem milyen készítmények vannak forgalomban


testvérem venne nekem és postázná hozzánk

2012. szept. 15. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Régen MagnB6t szedtem, max adagot, mégis nagyon sokat fájt a hasam.

2 hónapja Magnosolv granulátumot iszom (gyógyszertátos ajánlotta, mert tényleg állandóan magneB6-ért voltam), és azóta elmúlt a hasfájás, de szó szerint. Semmi :)

Dokim azt mondta, hogy ha hatásosabb, igyam ezt, a lényeg, hogy magnézium készítmény legyen.

Nekem bevált!

Boldog babavárást!!

28 hetes kismami

2012. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem volt elég amit szedtem ( magne B6) meg volt barnázós problémám is és nekem a panangint kell most szednem. Ezzel sokkal jobban vagyok, és recept nélkül lehet kapni ezt is. De szerintem is jó ha az orvosoddal beszéled meg mit ajánl. 24hkm
2012. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nincs orvosom, így nem tudom vele megbeszélni

háziorvost kérdeztem és annyit mondot vegyem amelyiket jónak gondolom.....

félírtam amiket javasoltatok és mondom a testvéremnek :)

mindenkinek boldog babavárást

2012. szept. 16. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!