Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki mell bimbójáról távolít...

Valaki mell bimbójáról távolítottak már el bőr növedéket? És, hogy?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy kérdéssel válaszolok, de milyen az a bőr növedék?
2012. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen bibircsókszerű kis bőrcafatom, ami a terhsség alatt alakult ki, eléggé ronda volt. Aztán a szoptatás alatt szépen eltűnt, nem kellett vele semmit sem csinálni.
2012. szept. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyen bőr szinű kis szemölcs szerű,általában nyakon szokott ilyen lenni biztos láttál már.És dörzsölés hatására vagy a terhesség miatt is kijöhet.
2012. szept. 18. 10:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmúlt?Én félek,hogy fájni fog ha szopik mert így is néha ha póló bele akad vagy valami elég kellemetlen.Szerinted nekem is eltünik majd?Nem akarok orvoshoz menni vele:S
2012. szept. 18. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Gondolom akkor milyen lehet. Nekem a fejemről szedtek le nemrég egy jó nagyot...

Mellbimbón még nem láttam, de sok szerencsét hozzá, remélem eltűnik neked is, mint a 2. hozzászólónak! :) De ha mégsem akkor lehet doki kellene...

2012. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És neked,hogy szedték le?
2012. szept. 18. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!