Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden rendben, miért...

Ha minden rendben, miért kaptam Utro-t?

Figyelt kérdés

Annyi van, hogy sárgás folyásom van, illetve néha görcsölök, de olyan mensiszerűen...

7 hetes 3 napos vagyok.


2012. szept. 18. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:

barnázásra és vérzésre kapsz


mesi szerü enyhe görcsök szoktak lenni az elsötrimeszterben

2012. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem érted, hogy egyik sincs? :S
2012. szept. 18. 14:18
 3/10 anonim ***** válasza:
a sárga folyás az vérzést mutat. annyit nem h piros legyen,de megfesti a váladékot,azért kapod. a görcs se normális. a dokid hidd el jobban tudja.
2012. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ha szedem, akkor elmulasztja?

Ugye nem lesz baj?

2012. szept. 18. 14:39
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez van,volt folyásom de nem véreztem,enyhe görcseim is vannak.
2012. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

És Te is kaptál? Hány hetes vagy?

2012. szept. 18. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is kaptam pedig semmi bajom nem volt, csak annyi hogy volt egy pici baj egy-két hormon értékemmel teherbe esés elött amit helyrehoztak és a doki a biztonság kedvéért írta fel az utrot. Utálom, de hálisten már csak ezen a héten kell "szednem".

11+3hkm

2012. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az utrogestan egy mesterséges sárgatesthormon. A sárgatesthormon meg arra való, h fent tartsa a terhességet. Ha nem elég magas a szintje, jön a rózsaszínes-sárgás folyás, és néha (vagy sokszor) a mensiszerű görcs. Azért adhatta a dokid, h ne legyen nagyobb baj.
2012. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is kaptam utrot, mondjuk én pecsételtem. a dokim azt mondta róla,hogy ez egy egészséges terhességmegtartó. tömény progeszteron amúgy. ártani nem fog,csak megelőzi az esetleges problémákat! jah és ha teheted, akkor a hüvelygyöngyöt vedd a patikában,mert én a szájon át szedőstől elég rosszul voltam :S
2012. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezért kaptam,mert volt egy spontán vetélésem korábban és rögtön a teherbeesésem előtt kétoldali petefészek gyulladásom. Ártani biztos,hogy nem árt,segít a babódnak amíg a méhlepény át nem veszi a hormontermelés feladatát.

38hkm

2012. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!