Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha még nem éreztem,...

Az baj, ha még nem éreztem, hogy keményednék?

Figyelt kérdés
Lassan 31 hetes vagyok, te eddig még egyszer sem éreztem, hogy keményedtem volna. Persze volt olyan, hogy kemény volt a hasam,de csak mert sokat ettem és felpuffadtam. Az baj, hogy ha még egyszer sem volt keményedésem?

2012. szept. 19. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Ezek szerint nem vagy hajlamos a görcsre, nincs magnéziumhiányod, és kisebb a valószínűsége, hogy idő előtt kinyíljon a méhszáj.
2012. szept. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Orulj neki. En a 22. het ota kemenyedek, nem valami jo erzes.

Korhazban is voltam emiatt 2 napot, de mivel a baba is jol erezte magat, a mehszajam is zart volt teljesen, ezert feleslegesnek ereztek, hogy bent tartsanak. Napkozben ha valami fizikai munkat csinalok, pl takaritok, hajolgato, akkor bekemenyedek parszor, huzodik a hasam.

Meg neha ejszakai is, ha a baba nagyon mocorog.

Ilyen a mehem:)

Anyukam es a novereim terhessege is ilyen volt, meg tul is hordtak a babat. Remelem en sem fogok ido elott szulni emiatt. De a mehszajam tovabbra is zart, remelem igy is marad legalabb a 36. hetig :) (kop-kop)

Szoval ennek csak orulj!!!:)

27 hetes kismami

2012. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy örülj neki!

25.héttől kezdve keményedek, dokim magnéziumot és pihenést írt elő. Minden nap keményedek, 1x, 2x.

Nem szeretnék idő előtt szülni én sem, maradjon a baba bent jó sokáig!!!!!

2012. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok a válaszokat! Csak aggódom, hogy nem normális, mert most már kéne lennie, de nekem nincs. Tudjátok ez olyan, hogy ha van akkor az a baj, ha nincs akkor meg az. :)

Boldog babavárást nektek!

2012. szept. 19. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Jelezd majd a dokinak, ha mégy hozzá, kérdezz rá, de én nem hinném, hogy ha nincs, az gond lenne. Azért még sok időd van neked is a szülésig.

+ én azt olvastam, a legtöbb keményedést nem is érzi az ember, vagy nem figyelsz fel rá. Lehet, hogy van, csak nem tudod, hogy az az.

2012. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!