Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamák, mikor kezdett...

Duci kismamák, mikor kezdett el látványosan nőni a pocakotok? 17 hetesen mekkora volt a pocakotok? 13hetes duci kismama (168cm,74kg)

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem azelőtt is volt hasam, mert van +10-15kg sulyfeleslegem, de szépen, babásan gömbölyödni a 19.hét körül kezdett.
2012. szept. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy te duci :) ugyanígy kezdtem ! pont ennyi magasság és súly :) 16 hetesen mindenki észrevette már és senki nem hitte elk hogy még csak 16 hetes! Ma 34 hetes vagyok és már szülni küldenének :)
2012. szept. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]



nekem ekkora volt 17 hetesen 170cm és 70kg és nem vagyok duci

2012. szept. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van képed a pocakodról utolso vagyok
2012. szept. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 adel26 válasza:

en 169cm,es 87kg vagyok es 16 hetes.s meg nem latszik rajtam.az utobbi 2 honapba fogytam 3kgt.

es meg mozogni sem ereztem...szerintetek azert mert a duci kismamak kesobb erzik?az elsovel 17 hetesen ereztem

2012. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem most 30 hetesen sincs még olyan látványosan nagy pocakom.

Kb. a 20. hét környékén kezdett látszódni, hogy növekszik, de akkor még csak én és a férjem láttuk ruha nélkül.

24 hetes lehettem, mikor először át akarták adni nekem a helyet a buszon, bár akkor feszülős felső volt rajtam, kirajzolódott a pici has is.

Most ha bő felsőben vagyok még mindig nem mondaná meg senki, hogy babát várok, persze ruha nélkül, vagy szűk ruhában már azért látszódik, de kisebb, mint amilyet vártam, igaz, nem híztam semmit.

Nem is baj, legalább nem fáj a derekam.

2012. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!