Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AKi magasabb, és soványabb...

AKi magasabb, és soványabb annak kicsi pocakja aki alacsony annak meg nagy lesz? Könyebben szül aki mozog, mint aki fekszik és alig mozog?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Magas és bár nem sovány, inkább normál alkatú voltam/vagyok.


Hát a hasam valami brutálisan nagy volt és a terhességemet majdnem végig dolgoztam amikor meg itthon voltam sem pihentem (én festettem a gyerekszobát, és rendeztem be) tehát nem feküdgettem, mert szerencsére jól éreztem magam, de 22 óra vajúdás után császárral született meg a kisfiam.

Tehát a kérdésedből rám egyik sem volt igaz :)

2012. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem így nem lehet általánosítani, ez inkább EGYÉN függő szerintem....


én alacsony, vékony vagyok:egyszer volt kicsi hasam, egyszer nagy :))


Az viszont szerintem inkább igaz h a mozgás, labdán ülés, rugózás segíti a tágulást, szülést...

2012. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm magas, vékony volt, kis pocakkal.Én alacsony vagyok, normál testalkatú és hatalmas a pocim, viszont a barátnőm alacsony mint Én, nagyon vékony és neki is kicsi pocija volt.Szerintem ez nagyon változó.Én úgy hallottam, h jó ha "fitt" a kismami mert akkor könnyebb a szülés.:)Én nagyon keveset mozgok (sajna), úgyhogy kíváncsi leszek h mennyire lesz nehéz.Majd megírom neked.:) Üdv

36+3hkm

2012. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én magas, soványabb kategória voltam. Nagyon nagy hasam volt. Mindig is sokat sétáltam, minden nap mentünk valamerre kicsit.Nehéz szülésem volt, nem akartam tágulni.
2013. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kicsi vagyok és vékony (154cm 44 kg). Az elsővel nagy hasam volt, a másodikkal kisebb, másképp feküdtek a babák, pedig majdnem egyformák voltak méretre. A nagy 54 cm, a kicsi 55 cm és 3400 grammosak. Rengeteget mentem, hegyen lakom, sokat mozogtam mindig. 1 ujjnyira tágultam, pedig 17 órát vajúdtam. Egyiket se tudtam megszülni emiatt.
2013. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én normál testalaktú voltam (171cm hez 60 kiló) nagy pocim volt a végén (37.héten 115 cm, utána nem mértem). nem sportoltam terheség alatt mert mindentől keményedett a hasam, az elején egy ciszta miatt veszélyeztetett is voltam. inkább a feküdgetős kategória voltam és 18 óra alatt lett meg a fiam..
2013. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kis tömör alkat vagyok (163cm, 75kg sportos) a hasam nagy volt. Hozzám képest nagy, de én nem éreztem nagynak, csak a fotókat visszanézve.

Figyelj, én mozogtam sokat, alig ültem, gyorsan, alig 5 óra alatt szültem. De én úgy is gondoltam, hogy nem lehet semmi bajunk.

Barátnőm hasonló alkat (nincs sok különbség) keveset mozgott, de ő fél is, kettő gyereke van, mindkettőt majd 20 óra alatt szülte meg.

Szerintem alkat kérdése, illetve, hogy agyban ki mennyire "van ott".

De páran írték manapság: Nincsen szabály! 8-)

2014. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kozepes magassagu, vekony alkatu vagyok (165 cm, 46 kg), az elso gyerekemmel kicsi volt a hasam, o is kicsi volt pedig idore szultem. Nem mozogtam sokat mert mindentol hasmenesem volt egesz nap, felidotol a vegeig. Nehezen tagultam de oxitocinnal 4 ora alatt meglett, igaz pokolian fajt.

A mostani gyermekemnel meg majd meglatjuk hogy lesz :-)

2014. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!