Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől szúrkál lent? Eléggé...

Mitől szúrkál lent? Eléggé kellemetlen! Mára vagyok kiirva

Figyelt kérdés

És még az lenne a kérdésem,hogy aki az időpontig nenm szül meg annak mindennap kell ctg-re menni?

én ma megyek fél 4-re


2012. szept. 20. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Tipped sincs..? Azta...
2012. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak 3-4 naponta kellett mennem, és amikor a 41+-2-n befektettek a kórházba, akkor volt naponta CTG.


Lehet hogy tágulsz, lehet hogy csak egy ideget nyom a baba és azt érzed.


Itt bármi lehet, de kell hogy legyenek fájásaid, vagy távozó magzatvíz.


Sok sikert!

2012. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz oltsál még le vagy 20-szor :@
2012. szept. 20. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
biztos a baba fekszik számodra kényelmetlenül és azért szurkál :) és tudtommal igen, naponta kell menni ctg-re, de majd kérdezd meg a biztonság kedvéért a dokitól. könnyű szülést a közeljövőbe :) reméljük minél hamarabb
2012. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő,h vasárnap magzatvíz vizsgálatra kell mennem(mert akkorra vagyok kiírva)ha meg nem szülök addig. Hétfő nst,kedd mazatvíz vizsgálat...és addig míg meg nem szülök minden nap menni kellesz.
2012. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Atroposz ***** válasza:
Szerintem tágulsz.
2012. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínű tágulás lesz!:) Nem biztos,hogy meg is szülsz ma,de semmi sem lehetetlen!

Én már a 4.napot viszem rá a kiírásra,és már naponta kell mennem Ctg-re,és minden másnap néznek magzatvizet!Jövőhét szerdáig van haladékunk,akkor fektetnek be,és indítják is...

Remélem előbb jön ki a gyerkőc,mert azt nem kívánom!

2012. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!