Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 160 gramm ch diétát kaptam a...

160 gramm ch diétát kaptam a diabetológustól kiszámoltam 1500-1600 kcalt ehetek így egy nap nem kevés ez terhesen?

Figyelt kérdés
Úgy értem gyakorlatilag ez olyan így mint egy fogyókúra vagy diéta, nem lesz baja tőle a babámnak? Több terhességi cukros kismamival beszéltem már szinte mindenki fogyott, ez nem baj?
2012. szept. 21. 15:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Hány kg vagy?


Én nem terhesen fogytam ennyivel. Most éhen halnék!

2012. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is. Ezért is kérdezem. Korábban nekem ez a diétám volt fogyáshoz! Ezért sem értem. 175 cm vagyok és 76 kiló van rajtam felesleg. Ezt értem is hogy nem baj ha nem hízok 10-15 kilót terhesen.
2012. szept. 21. 16:06
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Honnan szedted ezt a "szakembert".

Persze, sok embertől hallom, hogy pl. 1300 kcalt eszem és mégsem fogyok stb... de azok nyilván "elfeledkeznek" egy két kávéról, falatkáról, meg ki méri ki grammra a kajákat nincs annak értelme beszólások.


De ha tényleg 1700kcalról van szó az kevés. Én 169 cm, 60 kg és aktív élet mellett fogytam ennyivel, de akkor se tudtam ezt folyamatosan tartani.


Mindjárt kiszámollak, van a shop.builderen egy kalória kalkulátor. Ahhoz hozzáadunk 300-at a baba miatt, és levonunk 500-at a fogyás miatt, meglátjuk mit mond!

2012. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
neked nem fogynod kell hanem a szénhidrát bevitelre figyelni.A kalória és a ch nem ugyanaz.Sürgősen keress egy dietetikust mielőtt ezt az étrendet bevezeted mert ez nem lesz jó.
2012. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én most már a második babámmal vagyok 160gr-os CH-diétán. És igen, ez egy diéta, és sokat árthatsz a babádnak azzal, ha nem tartod be. Ő mindent elvesz tőled, amire neki szüksége van.

Mióta diétázom én is fogytam. Ennek is megvan az előnye, 36. hétben vagyok, és még mindig elég mozgékony, nem okoz pl. gondot felsétálni a másodikra.

Különben nem kell éhen halni a diéta mellett sem. Húsokat pl. korlátlanul ehetsz (felvágottaknál a szőlőcukorra vigyázni kell), tojást, sajtot is lehet enni bőven.

Nem könnyű, de ki kell bírni a babád érdekében.

2012. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nem fogynod kell csak a cukrodra vigyáznod hogy nehogy cukorbetegség alakuljon ki.
2012. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%

Egy másikon számoltam.

2156 jött ki (alapeset). Legyünk szigorúak és csak 200 a baba, az 2356. Ebből az 500 az 1856.

Persze ez is csak becslés. Kérdés mennyire vagy aktív. Mert ez alacsony aktivitási szint mellett igaz.

2012. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
szinte mindenben van ch a legtöbb dologban nem is kevés. A húst utálom így terhesen meg főleg ránézni alig bírok. Ha tartani akarom a ch megkötést akkor nem tudok több kalóriát bevinni!!! A zöldségeket ehetem korlátlanul az igaz mert nincs bennük ch vagy alig de azokban kalória sincs!!!
2012. szept. 21. 16:55
 9/18 A kérdező kommentje:
Értem hogy nem fogynom kell, de ezzel így fogyni FOGOK. Mert nem terhes állapotomban ezzel a kalóriával diétáztam kb. Jó persze aktívabb voltam heti 2-3 sport amit most nem csinálok. Félreértés ne essék nekem nem baj ha fogyok de nem értem más hogy csinálja ezt a ch diétát vagyis ha így megtartja ezt a 160 gramm ch-t akkor mellette húst eszik hússal olajjal és zsírral?? Vagy hogy?
2012. szept. 21. 16:56
 10/18 anonim ***** válasza:

szia!


hányadik hétben vagy? én is 175cm és 76 kg vagyok.14.hétben vagyok és ma voltam terheléses vércukron és a terhelt cukrom 8,5mmol/l lett úgy h fél éve szedem a Meforalt napi 3x. idáig a cukrommal semmi gond nem volt..és most tessék..jövőhéten megyek a dokihoz..Te miért diétázol? cukor miatt? egyébként nekem az inzulinom nagyon magas erre kaptam a meforalt.

2012. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!