Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szolnoki Hetényi kórházban...

A szolnoki Hetényi kórházban mennyi idő alatt lehet végezni az nst vizsgálattal? Mikorra érdemes menni, korareggel, sokat kell várni?

Figyelt kérdés

Jövő héten kezdem.Rendesek akik csinálják a vizsgálatot?Ott csinálnak még valamilyen más vizsgálatot, vagy csak a kütyüvel vizsgálnak?

35 hetes km.


2009. aug. 2. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem rendesek voltak, akik csinálták. Jól összejöttünk a sok nst alatt. :)

Viszont készülj fel, hogy rettenetesen hosszú a várakozás, pláne, ha csak egy gép van! Akkor egyszerre egy kismama jut be, és egy nst akár fél óra is lehet.

Készülj innivalóval, hidegélelemmel!

Csak a kütyüvel vizsgálnak. :)

Nem tudok tanácsot adni, hány óra tájékán menj, mert mi mehettünk bármikor, egy örökkévalóság volt. Mivel az eredmények nem voltak túl fényesek, ezért engem befektettek, így persze sokkal könnyebb volt. Ráadásul mi vidékiek vagyunk.

Remélem nem nagyon vettem el a kedved! :) Akármilyen hosszú és fárasztó is volt, én egy év után is boldog érzésekkel gondolok vissza rá.

2009. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, hát kicsit tartok a sok várakozástól, de remélem megéri és minden rendben lesz.Mondjuk hamarabbra saccolják a babát, lehet nem sokat kell odajárnom, de kíváncsi vagyok már.

Minden jót.

2009. aug. 2. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én mehettem oda bármikor,mindig órákat kellett várni. Volt olyan is hogy reggel 9kor értünk oda a párommal és délután 3kor küldtek fel minket a szülészetre,hogy majd ott megcsinálják a tanulólányok,mert ők már végeztek,letelt a rendelés. Nagyon nem szerettem nst-re járni...
2009. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú az durva, na ettől tartok én is előre.Na majd kiderül, csak azt nem értem hogy hogy nem lehet ezt valahogy megoldani, hogy görülékenyebb legyen.
2009. aug. 2. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Na pont velünk is megesett párszor az, ami a második válaszolóval. Elég durva. Sőt, mi fél5ig dekkoltunk.

Na, most végleg elvettük a kedved...:))

2009. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát mindegy, bemegyünk 7 re, és meglátjuk.Csak abban bízom hogy nem kell sokat járni........Inkább már babáznék......

Köszi a válaszokat.

2009. aug. 3. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!