Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hét körüliek hogy vagytok?

36 hét körüliek hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Már nehezen bírom a végét, kényelmetlen az ülés, a fekvés, aludni alig tudok a nagy hasamtól ti hogy bírjátok, hogy alszotok? valami tipp esetleg? várjátok már a babát? jósló fájások vannak? én még nem éreztem eddig egyet sem az nem baj ugye? írjatok.puszi.
2012. szept. 24. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szija én is 36 etes vagyok és hasonlóan vagyok mint te nagyon nehezen bírom!! A fekvéstől már rendesen félek alig tudok elaludni mert szinte mindenem fáj :/ , a pocakomtól nem férek sehogyan és ha nagy nehezen elalszom akkor egy óra mulva rohanok pisilni. Én kitámasztgatom a pocimat párnával valamennyit segít de már ez sem a leg jobb. Nekem rengeteg jósló fájásom van 3 napja viszont már elég erős is . Szerintem az nem baj ha te nem érzel ilyet többtől hallom , hogy azt sem tudják mi az. :) Neked is első baby?? Várod már ?? Én már nagyon :)!!!! :))) Már babáznék!!! Tiéd kifiú vagy kislány? :)
2012. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is 36 hetes vagyok. A második babámat várom. Épp most döntöttem el, hogy a főzést határozatlan időre felfüggesztem, mert már elég nehezen megy, elfáradok tőle, leszívja minden energiámat, így a 2 éves kislányommal se tudok annyit lenni, mint szeretnék, meg a lakásban is lenne még bőven teendő.

Az alvással szerencsére nekem nincsenek olyan nagy problémáim, talán azért mert kicsi a hasam. Jóslófájásom még nem volt nekem sem, bár az az első terhességemnél sem volt, amit a 41. héten indítottak be :) Azért remélem pár hetet most is bent marad még a babóka, ha nem is 5-öt :) Persze nagyon várjuk, csak van még 1-2 dolog, amit szeretnék elrendezni a születése előtt.

2012. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!