Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárra kiírt kismamik mikor...

Januárra kiírt kismamik mikor kezditek el a bevásárlást mikor mentek 4D uh-ra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!én január 1.re vagyok kiírva!ma töltöm a 26. hetemet!nekem a védőnőm azt javasolta,hogy nyugodtan legyünk szinte mindennel kész a 30. hétre,mert sosem lehet tudni!nálunk a ruhácskák,pelenkázó,kiságy,takarók,légzésfigyelő és babakocsi már megvannak!igazából én október 10.től (fizu után)tervezem,hogy megveszem még mindazt,ami kell...addigra leszek 28 hetes...utána még kb 2 hét mire összeszedek mindent és így akkor kb 30-31 hetesen leszek ott,hogy minden a helyén beleértve a kórházi pakk összerakását is...van aki szerint még ez is korai,de őszintén szólva én már most kezdek lustulni és inkább legyek kész előbb,mint hogy a hidegekben kelljen mászkálnom majd nagy pocakkal!boldog babavárást! :) 26 hkm
2012. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah és 4d-n először 19 hetesen voltam,de akarunk még menni majd olyan 30 hetesen is!
2012. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! januàr elejére vagyok kiìrva. Aprànként megvesszük azt, ami kell a picinek, minden hònapban vmit. Tegnap voltunk 4D.n és csalòdott vagyok, nem erre szàmìtottam, amit kaptam, làttam. nem volt babamozinak nevezhető. :( . Türelmetlen doki, rossz felvétel, rengeteg pénz... persze egy hònap mùlva ùjra megyek majd, màs dokihoz. 25hkm
2012. szept. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Január 10-re vagyok kiírva, a kiságyat, babakocsit már megvettük, illetve a kisruhákat és egy kis takarót is! :) Jó érzés tudni, hogy ha bármi történik, akkor megvan már pár dolog. :)

4D-s Uh-n 23 hetesen voltunk, nagyon jó épeket és videót kaptunk! :)

25 hkm

2012. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!