Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Szt. István kórházban...

A Szt. István kórházban berakják a csecsemősök a fülbevalót? Esetleg árat tudtok mondani?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, de az elsőnek üzenem igen van! Nálunk Békéscsabán 2000 Ft-ért csinálja egy csecsemős nővér. Amikor mész haza előtte oda adod a fülbevalót, lefertőtlenítik, és berakják neki. Én berakattam, mert ezt legalább nem láttam, utána biztos nem vittem volna el. Meg ez azért sterilebb, mint egy kozmetika.

Nekünk semmi baj nem volt vele, esténként kellett alkoholozni, meg mozgatni egy kicsit, de biztos nem fáj, mert a lányom egyszer sem sírt közben.

2012. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2.!Aranyos,vagy,hogy válaszoltál.Nekem sajnos nincs türelmem az ilyen kötözködős emberekhez(legalább is nekem úgy jön le)
2012. szept. 26. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötözködésnek szántam és nem is az. Erről még nem hallottam, ezért írtam, akkor bocsánat, hogy írtam. Ha azt írtam volna, hogy te komolyan egy pár napos gyerek fülét át akarod szúratni, na az kötözködés lett volna.
2012. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 vagyok! Nincs mit, nagyon szívesen!

Nekem már 25 éve is a kórházban szúrták át!

2012. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!


3,5 éve szültem ott a lányom. Igen átszúrják! 3. nap szurták mikor hazaindultunk előtte való nap, de szóltam és vihettem is. Hogy mennyiért? hmmm...nem emlkészem bevallom de biztos pár ezer 1-2 ezer ft szerintem.


Mikor szülsz?

Én is ott fogom most a 2. babám, de most fiú lesz :)

Sok sikert! :)

2012. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
KÖSZIIIII,utolsó válaszoló.Elvileg bármikor megszülhetek,a 40. hétben vagyok,a nyákdugó már sehol,2 ujjnyira nyitva vagyok,és folyamatosan keményedek.Ráadásul 3. baba,a két fiú után kislány érkezik!Neked is minden jót!
2012. szept. 26. 18:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5. válaszoló!Pénteken-2 óra alatt-megszületett a pici lányom(3020g,51cm)már itthon is vagyunk.3000 ft-ért rakták be a fülbevalót.A hazajövetel előtti utolsó vizsgálatkor kellett a babával együtt vinni.Még 1x köszi a segítséget,és minden jót Nektek!
2012. okt. 1. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!