Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallot valaki MAGZATI PETEFÉSZ...

Major Andrea kérdése:

Hallot valaki MAGZATI PETEFÉSZEK CISZTÁRÓL vagy EPEÚT TÁGULATRÓL?

Figyelt kérdés

Én még nem hallottam ilyet, és akárhol keresem nem is találok másnál sem.... Más cisztákat és vesetágulatot igen, de ezt nem. Ezeket látták nálam UH-n!!

Segítsetek légyszi! 29+6 hetes kismama

Védőnő azt mondta ne izguljak a ciszta felszívódhat az epeútról még nem hallott... dokim szabin, jövő héten lesz csak..


2012. szept. 28. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az epének semmi köze a magzathoz, úgyhogy amiatt ne izgulj.
2012. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves első, ezek a problémák a babánál állnak fenn - legalábbis így látták.

Esetleg a védőnő segítségével nem tudod megkérdezni a gyerekorvost, vagy szülésznő segítségével egy másik nőgyógyászt?

Drukkolok hogy minden OK legyen!

2012. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kedves első a magzatnak van epeút tágulata.A ciszta miatt tényleg ne aggódj,az felszívódik.Nálunk a kisfiam agyában találtak cisztát a 20. héten,1,5 hét múlva már nyoma sem volt.Az epeút tágulatról még nem hallottam.
2012. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megkérdezte a védőnő a gyerekorvost, aki azt mondta, hogy ezek mind elmúlhatnak még magzati kórban, de ha esetleg nem később kezelhetőek.... De hát ugye mindannyian egészséges babát szeretnénk a világra hozni!!!!!


Mivel péntek van úgy gondoltam kibírom hétfőig, amíg visszajön az orvosom szabiról.

Ja, és még annyit mondott a gyerekorvos, hogy az a legnagyobb baj, hogy túl korszerűek a mai Uh gépek, és túl sok stresszt okoznak ezzel a kismamáknak..

2012. szept. 28. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,nekem a nőgyógyászom mondta ugyaezt,hogy túl korszerűek a gépek sok minden látható,nem úgy mint régen
2012. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én linkeltem neked az Mr vizsgálatról egy oldalt,csak azt a kérdést nem találom.Mi újság?Volt már a vizsgálat?
2012. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!