Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimsmamik hogyan győztétek le...

Kimsmamik hogyan győztétek le az állandó evési kényszert?

Figyelt kérdés
Már akinek volt...
2012. szept. 29. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem az elején volt, de magától elmúlt. Meg különben egy idő után sajnáltam a pénzt csipszekre és hasonlókra. Inkább ettem a gyümölcsöket. Vagy joghurtokat. Nem is híztam annyit mint az első terhességemnél. Akkor 22 kilót híztam, most meg 13-at.


35 hetes

2012. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Korábban állandóan ehettem volna valamit... De ahogy nő a baba, és a méh, a gyomrom egyre kevesebb kaját bír el, így már jóval kevesebbet tudok enni...


34 hkm

2012. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első hónapokban a joghurt és a gyümölcs volt az, aminek az evését nem tudtam abbahagyni. Az első hetekben még nem volt nagyon gyümölcs, és isteni volt az olasz szőlő. 800 Ft volt egy kg a munkahelyem mellett a zöldségesnél, és 5 napon keresztül megettem 1-1 kg-t. Utána már jött az eper és a többi, de szinte kilószám ettem a gyümölcsöket, a joghurtokat pedig nagydobozosan. Most már 30 hetesen tudom, hogy tilos ilyet csinálni, de akkor még nem tudtam. :)

Aztán szép lassan elmúlt a 3-4. hónap táján a kívánósság.

2012. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Evéssel.

Fő étkezésekkor eszem amennyi kell,a főétkezések közt pedig csipegetni szoktam- hol egy almát,hol kekszet,hol ropit,hol édességet. A legjobb a keménycukor -ezt szopogatni szoktam.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)

2012. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pohár víz csodákra képes! :) Én állandóan olasz kaját akartam enni: pizza, bolognai, carbonara, tiramisut, stb, amik persze nem csak finomak de rettenetesen hízlalnak, főleg ha egy nap alatt betermeled ezeket. Úgyhogy azt csináltam, hogy egy héten csak egyszer engedtem meg magamnak valamelyiket, és ha kívántam, akkor ittam egy jó nagy pohár vizet, esetleg tettem bele egy kis citromot is. Ez azért jó, mert egyrészt becsapod a gyomrod, másrészt folyadékhoz juttatod a szervezeted, harmadrészt, ha teszel bele citromlevet, akkor plusz c-vitamint is adsz magadnak és sokkal de sokkal egészségesebb, mintha engednél a csábításnak. Szerencsére nekem elmúlt a falhatnék úgy a 25. hét körül, azóta max joghurtot kívánok nagyon, meg ma úgy ébredtem, hogy hot-dogot és tejbegrízt akarok enni. Reggelire megcsináltam a tejbegrízt, ebédre a hot-dogot és ma már csak gyümölcsön fogok élni! :)


Kitartást! Boldog babavárást!


32 h km

2012. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy ,hogy ettem :) utána már nem éreztem jó pár óráig :)
2012. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy...ő győzött le engem! :-S :-)
2012. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eleinte állandóan éhes voltam, mondjuk szerencsére egyszerre nem tudtam sokat enni.aztán idővel elmúlt.egyél 2 óránként egy keveset és lehetőleg ne édességet, pékárut.
2012. szept. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!