Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj lenne ha megszülnék 36...

Az baj lenne ha megszülnék 36 hétre?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne baj?én 32 hétre szültem,és kutya bajunk sem lett-pár nappal tovább vagyunk a kh-ban ennyi az egész
2009. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 35-ik héttöl nincs már semmi gond. ezt épp egyik nap a gyerekorvos sógorom mondta nekem. addigra már mindennek ki kell fejlödve lennie.
2009. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

már nem, de azért beszéld meg a Picurral, bírjon ki legalább 1 hetet.

(37 hétre született a fiam)

2009. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. aug. 3. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is pénteken töltöm a 36 hetet, de már nagyon várjuk.Az eszemmel szeretném minél tovább húzni, de amúgy nem bánnám ha már lassan megszületne.Kicsit lelkifurdalásom is van emiatt, hogy siettetném szegényt.

De már kint szeretném tudni, és itt vigyázni rá, mostanában annyi rosszat hallani, szüléssel kapcsolatban, meg a babával kapcsolatban is.

Várjuk már nagyon a fiunkat.

Ki is vagyok nyílva egy újjnyira, tehát sanszos hogy előbb lesz.

Miért kérdezted?Te is úgy állsz?

2009. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen én is igy állok és paráztam egy kicsit ha megszülnék bej let volna.de még várjon a babóca.
2009. aug. 3. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!