Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Volt valakinek...

Kismamák! Volt valakinek hematómája a terhesség alatt? Mennyi idő alatt szívódott fel? Nem okozott gondot a picinél?

Figyelt kérdés
13hetesen elkezdtem vérezni,megállapították,hogy hematómám van.Félek,nehogy baja legyen a babánknak.Akinek volt hasonló tapasztalata,megosztaná velem?
2012. szept. 30. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem volt hematomám, de egyből észrevették, kb 6 hetesen. onnantól kezdve 12. hétig gyógyszert kellett szednem. amikor egy két csepp vér jött, még engedtek dolgozni, de amikor elöntött a rózsaszín és a kórházat is megjártam, onnantól egy hónapig csak wcre meg zuhanyozni kelhettem fel. szerencsére megmaradt a babám és nem okozott semmi problémát nála. nekem az egyik fele kijött, a másik felszívódott. 13 hetesen már nyoma nem volt a dolognak. furcsállom, hogy nálad ilyen későn vették észre. minél kisebb a terhesség, annál veszélyesebb a dolog, mert kilökheti a babát a vér, ha megindul. kaptál rá vmi gyógyszert? egyébként, ha felszívódik akkor semmi baja nem lesz később a babának emiatt. az én terhességem végig zűrös volt, nem csak ez volt a problémám és egészséges gyerekem született
2012. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam 15 hetesen kezdődött barnázással, kb 2 hétig nőtt a hematóma, folyamatosan ürült, és kb a 19. héten múlt el teljesen. Gyógyszert nem kaptam rá, csak rutascorbint javasolt a doki, pihenést és eltiltott a szextől. azt mondta hogy egy ekkora baba már meg tud bírkózni ezzel a hematómával. igaza lett. már lassan 5 éves a lányom.
2012. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam a 11. héten reggel jött egy erős vérzés, azonnal kórház. Ott UH-on megnéztek, a baba rendben volt, de a méhlepény egy része levált és lett egy haematoma. Fekvésre ítéltek otthon. Első héten még vérzés volt, utána barnázás, 1 hónap múlva minden rendben volt, mentem dolgozni, szóval ne aggódj, csak pihenj amennyit csak tudsz!
2012. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7. héten véreztem keletkezett egy jó nagy haematóma,utána a 11.héten is véreztem,azóta semmi. 23.hetes vagyok,a haematómából még van egy kis darab de már nem nem okozhat gondot a babánál.
2012. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én nem kaptam rá gyógyszert,viszont,ha egy hét szigorú fekvés után sem szívódik fel,akkor megint befektetnek.Kedves második!Amit neked javasolt az orvosod az receptköteles?
2012. okt. 1. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!