Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba? Kinyomja magát és az...

Baba? Kinyomja magát és az egész hasam bekeményedik, erős fájdalom sugárzik a szeméremtájamhoz és a derekamba, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ez a keményedés vagy jósló vagy csak ennyire kellemetlen lenne már a babóm aktívitása? Délután óta egy óra alatt van ,hogy 2 percenként ez van ,de van ,hogy csak 10 percenként de hosszabb pihenő nincs. Meg ma kezdődött,hogy olyan érzésem van ,mintha izomlázam lenne a hasam aljában és a szeméremcsontomnál.Ma voltam nst-n ahol görcsölni is kezdett a hasam és a gép is mutatott ki fájásokat. 38 hkm
2012. okt. 2. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én felhívnám az ügyeletet. Ha elfolyt már a magzatviz akkor indulás a kórházba! Ügyeletet mindenképpen hívd fel, h most mit csinálj. Első baba?
2012. okt. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magzatvízzel még nem találkoztam,most kb 40 perce nyugi van,szóval tényleg nem tudom mi ez. Egy hete folyamatosan van szinte minden este azt hiszem jóslóim. Enyhe görcsök,derékfájással. Igen első baba.
2012. okt. 2. 03:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez természetes velejárója a terhességnek a vége felé, semmi rosszat nem jelent, szerintem hamarosan szülni fogsz.
2012. okt. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan én is emiatt voltam már másodjára az ügyeleten és közölték velem, hogy huzzak haza, mondtam 2 perces fájásaim vannak, de erre annyit mondtak, hogy mit akarok én hajnalban zárt méhszájjal. Szal ha teheted és van magán dokit mindenképpen hívd őt fel, hátha azt mondja hogy csinál ctg-t és megvizsgál. Én már 2 hete ezt csinálom (tünetk) és tényleg nem tudom hogy mindezekután mikor kell mennem a kórházba, mit kelljen még éreznem ehhez. De ha úgy érzed mindenképpen menjetek be hátha veled rendesebbek lesznek.


38hkm

2012. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!