Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtatok / használtok...

Használtatok / használtok otthoni magzati szívhang hallgató készüléket?

Figyelt kérdés

Tegnap találtam rá a neten, rögtön el is döntöttem, hogy mindenképpen veszek. Én aggódós kismama vagyok, így talán kevésbé fogok izgulni ha napokig nem mozdul a baba. Elég lesz csak behallgatózni és megnyugodhatok.

Szeretnék tapasztalatokat hallani, hátha bevált már valakinél.

11 hetes km


2009. aug. 4. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
szia!Bocsi,hogy nem választ írok,de most hallok ilyenről először,de ha tényleg létezik ilyen,én is szeretnék!Hol találtad?Mennyibe kerül?
2009. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem ezt a választ várod, de a babák sajnos félnek ettől a szívhanghallgatótól, ugyanis nagyon zavarja őket! Majd amikor a védőnőd hallgatja, akkor meglátod fél perc után, hogy nem szereti a baba,menekül előle. Zavarja a pihenésben, fejlődésben. A pici babát 26 hetes kortól lehet mindennap érezni, addig csak hébe-hóba (pont ezért ,mert pihen) . Addig sem fogod minden rezdülését érezni, majd a 30. hét után, amikor már kevés a hely a pocakban.


32hetes pocis

2009. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen megvettük. Angelsound típusut. 12. héttől használtuk a 17.-ig, mert akkor meg már éreztem a mozgását (és a férjem is :) úgyhogy nem volt rá szükség. 1x vettem elő később mikor megijedtem mert óriási rugkapás után meg se moccant, megijedtem, és akkor nagyon megnyugtatott hogy hallottam a pici szivét. Tényleg nem szeretik egyébként, ő is mindig meglógott a hallgatódzó elől :)
2009. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kérdezőnek:

Én is angelsounds-ot találtam ( www.angelsounds.hu) mint az utolsó válaszoló. Már meg is vetettem a férjemmel hazafelé, ugyanannyiba került mint az ajánlati ár 9990,- Ft. Állítólag a vaterán féláron is megkaphatod, én nem merek onnan rendelni.

Ki is próbáltam, de egyenlőre semmit nem hallottam, gondolom még korai.

2009. aug. 4. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is angelsounds van, már a második terhességet szolgálja.

A 12. héttől mi is be tudtuk fogni vele a baba szívhangját (előtte csak az én hasi aortámat, de eleinte annak is örültünk, azután rájöttünk, hogy tévedtünk :D ).

Amikor már mozgolódott a baba, akkor már csak ritkán használtuk, de a végén voltak csendesebb napok, ha sokáig nem mocorgott, akkor ismét elővettem.

(Annyi, hogy én külföldről rendeltem, átszámítva kb. 4000 forint volt, most sem lehet sokkal több úgy és Magyarországra is szállítanak. www.ebay.co.uk)

2009. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Mi is vettünk a férjemmel a 13. héten. (Angelsound).Sokan nem tartják jó dolognak, de szerintem amennyire endem megnyugtat az, hogy hallom a kis szívét zakatolni, az biztos, hogy nem árthat neki sem. Az, hogy egy idő után, már nem tetszik neki, teljesen normális, nektek sem tetszene, ha 30 percen keresztül macerálnának. Én kb.3 naponta hallgatom és nem viszem túlzásba, ahogy megtaláltam éppen csak megszámolom, hogy mennyit ver a szíve fél perc alatt, megszorzom kettővel, ha 140 felett van, akkor rendben van. Nem hallgatózok hosszú percekig.

Nagyon megnyugtat. Aki fél a káros hatásaitól, ne használja, vagy csak ritkán, de higgyétek el lehet ésszel használni.

A másik ami nagyon hasznos benne, a férjem sem marad ki teljesen a babavárás közvetlen eseményeiből, sajnos uh-ra nem tud mindig velem jönni.

A vateráról meg nyugodtan rendeljetek, mert nekem sok ismerősöm vásárol onnan, még nem volt baj. Mi is vettünk már onnan övterelőt (ami szintén nagyon hasznos)

Jó babavárást(-:

2009. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nahát, most látom csak, valaki lepontozgatta a válaszokat.

Nem értem, nekem mind egytől egyig hasznos volt. Megtudhatom, hogy ki és miért tette? Mert nem látok benne logikát. Akik a készülék ellen és mellett vannak, ugyanannyi pontot kaptak... Hhhh...

2009. aug. 4. 21:57
 8/8 A kérdező kommentje:

Jééé, egyfolytában változnak a pontszámok. Valaki szórakozik.

Na én megyek!

2009. aug. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!