Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Málnalevél tea! Hogyan is...

Málnalevél tea! Hogyan is kell elkészíteni?

Figyelt kérdés

és mennyit lehet inni belőle?


36 hetes vagyok!



2012. okt. 8. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:

és mindegy hogy melyik napszakban?

most lefekvés előtt innék egy csészével, az imént vettem..

2012. okt. 8. 18:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A szülésznőm javaslatára a 36. héttől napi 1 csészével, majd a 37. héttől napi 2 csészével iszom.

2-2,5 dl vízhez egy evőkanál füvet rakok, hagyom állni kb. negyed órát, utána leszűröm. Én épp most szürcsölgetem! :)

Vigyázz arra, hogy ez ugyebár salaktalanító hatású, tehát hasmenésed lehet tőle.

Boldog babavárást (még erre a kis időre) :)

36+2 hkm

2012. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen akkor indulok is főzni egyet,

:)

2012. okt. 8. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Az én szülésznőm azt javasolja, hogy a 35. héttől naponta igyak 2szer 2 dl málnalevél teát. Ezt csak az adag miatt írtam le, mert kérdezted. Az elkészítését még én sem tudom, de addig még van bő két hetem mire elkezdem.

Könnyű szülést!

2012. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én két decis bögrébe csináltam napi egyszer,általában este ittam meg. Egyszer ittam csak egy nap. Egy teáskanálnyit tettem forró vízbe, kb 10-15 percet állni hagytam és cukorral ittam. Könnyű szülést!(nekem segített)
2012. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen,húh..én 2,5 dl vízhez tettem 1 evőkanálnyit, ezt olvastam több helyen..akkor teáskanál legyen?!


és este iszom akkor lefekvés előtt..

azt is olvastam hogy a 36 héttől napi 1 csésze

a 38 héttől napi 2.


második terhességem, a lányomnál nem ittam ezt...

2012. okt. 8. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!