Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim kérdés. Majdnem 1 hete...

Intim kérdés. Majdnem 1 hete éreztem először a végbélnél szúró fájdalmat, ami belülről indul. Mi ez?

Figyelt kérdés

Minden nap érzem, főleg ha pihenek. Második terhesség, elsőnél nem volt.

26 hkm

Nektek volt ilyen?

Köszönöm a válaszokat.


2012. okt. 10. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak tippelni tudok: úgy tíz évvel ezelőtt volt heteken keresztül olyan erős fájdalmam, amit a nőgyógyásznak úgy jellemeztem, hogy olyan, mintha kést szúrnának belém. Volt, hogy nyugalmi állapotban jött, ilyenkor felugrottam, de volt, hogy utcán séta közben, ilyenkor pedig lemerevedtem, hogy kibírjam. A hüvely és a végbél közötti szalagok voltak nagyon-nagyon erős gyulladásban, és ez okozta. 5 hét és egy vagon gyógyszer kellett, hogy kijöjjek belőle.
2012. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez is tipp, de lehet attól is mikor fekszel jobban nyomhat a baba vmi ideget és ettől van a szúró érzés. Nekem is volt, hál istennek nem volt gyulladás. De azért kérdezd meg a dokit.
2012. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenképp megkérdezem a dokimat is!!
2012. okt. 10. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még csak 14 hetes vagyok, de nekem is van. Nem lepődtem meg. Vagy a hüvelyembe, vagy a végbelembe megy a fájdalom. Szerintem nyúlok.
2012. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyér, ami ebben az állapotban teljesen természetes.
2012. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!