Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogy kezdődött, és...

Kinek hogy kezdődött, és milyen változást vett magán észre a terhessége első pár hetében? Milyen tüneteitek lettek azon kívül az első hónapban, hogy elmaradt a menstruáció?

Figyelt kérdés
Mikor csináltatok tesztet?
2012. okt. 11. 18:37
 1/4 Kissbe ***** válasza:
Nekem fájt nagyon a mellem,émelyegtem,a tesztet 4hetesen csináltam,és pozítív lett:-)
2012. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 4.heten egyszer bevasarlas kozben nagyon hanyingerem lett, meg is kellett allnunk hogy magamhoz terjek. Akkor meg nem gondoltam ra. Aztan nem jott meg, kb a 33.napon teszteltem. Alig akartam elhinni, hogy osszejott!! A 12.hetig minden nap hanyingerem volt, foleg este. Alig ettem, lefogytam es nagyon faradekony voltam. Munka utan haza, furdes, alvas. Kb mint egy szellem ugy jartam. De hal istennek elmult :).


29h km

2012. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kissbe ***** válasza:
Nekem fájt nagyon a mellem,émelyegtem,a tesztet 4hetesen csináltam,és pozítív lett:-)
2012. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy is kb 2-3. havonta elmaradt a menszeszem. Semmi de semmi tünetem nem volt, de már alapból úgy vettem a tesztet, hogy tudtam, hogy pozitív lesz. Egyszerűen csak megérzés volt nekem :)
2012. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!