Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha csúnyának érzem...

Normális ha csúnyának érzem magam a felszedett plusz miatt?

Figyelt kérdés
Világéletemben szépnek tartottam a kismamikat, de most elkeseredett vagyok, nem híztam sokat, de magam nem tartom szépnek.
2012. okt. 11. 20:50
 1/2 anonim válasza:

Igen normális...2 kategória van, aki szebbnek látja magát mint eddig, és az amiben te vagy...(sokan tükörbe se tudnak nézni) Jelenleg én is így vagyok magammal pedig nem szedtem fel még sokat de valahogy undorodom magamtól:D

Az arcomat is csúnyábbnak látom már..talán beszélj szakemberrel,talán jobb útra tud téged terelni és tud rád hatni:)) 1 próbát megér.

2012. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3. kategória is van.


Én pl. nem érzem magam se szebbnek, se csúnyábbnak, mint várandósság előtt.

Szerencsére a férjem ugyanúgy kíván nagy pocakkal, mint előtte, ez nagyon jó érzés és sok önbizalmat ad, de ettől függetlenül is úgy gondolom, ettől nem leszek szebb, vagy csúnyább, csupán pár hónapig más a testem, mint a megszokott.

2012. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!