Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességemnél elvetéltem...

Első terhességemnél elvetéltem a 9. hétben. Valaki, aki szintén az első terhességénél vetélt? Féltél hogy mi lesz a következő terhességeknél?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én a 8. héten elvesztettem a babám úgy,hogy a 12. héten vették észre UH-on missed AB volt,persze nagyon féltem akkor a következőn gondolkodni de végül utána a 4. hónapban terhes lettem és most 2-éves.
2012. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok a petezsák volt csak üresen.
2012. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem szabad félni a következőnél biztosan minden rendben lesz
2012. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tavaly én is 9 hetesen véreztem el, missed ab volt, már 6 hetesen nem vert a kis szívecskéje.


Mostani terhességem elején féltem, persze a normális kereteken belül, bennem volt a 9.hétig, hogy mi van, ha, de végig nagyon optimista próbáltam lenni, hogy most minden rendben lesz!!! Csak ezt szajkóztam magamban!!!

Már 32 hetes vagyok.

Ne rettegj, ne gondolj rá, bízz a legjobbakban!!!!

2012. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 krisztivan ***** válasza:

Az elsőnél 6.hetesen üres petezsák.missed ab.volt.

A következőnél a 12.heti UH-ig rettegtem,hogy minden rendben legyen.Addig nem is mondtuk meg senkinek.Aztán ott a monitor elött elszállt a félelem és szinte végig vigyorogtam a terhességem.Már 2 éves elmúlt a fiam:-))

2012. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsö terhességem 11 hetesen ment el!Görcsöggel rengeteg vérzéssel!:(( Második 9 hetesen szintén görcs ill. rengeteg vérzzésel!De a másodiknál tudtam mi miatt lehetett ezért ma már 19 hetesen itthol üldögélek békésen nem megeröltetve magam!

Nem akarlak megijeszteni csak azért írtam le hogy bárhogy alakul is ne ad fel!Szerintem mindenki fél egy kicsit!

2012. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!