Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretitek a kismamabandázsoto...

Szeretitek a kismamabandázsotokat? Lullaberri?

Figyelt kérdés

Én korábban is rendszeresen hordtam nőit, és most is nagyon szeretem. Csak nekem feltűrődik a pocakomra ha kívül hordom, így betűröm a nadrágomba és ráhúzom a felsőmet. Lehet hogy a szabása volt rossz?

A D. Regina félét hordtam (J. Press).

Most rendeltem Lullaberrit, nagyon várom már.

Igaz, még nem nagyon látszik a hasam, 16 hetes vagyok, de fázós, és féltem is a hidegtől.

Ezt már fogom tudni kívül is hordani (gyönyörű mintásak)? Vagy csak ha nagyobb lesz a hasam, az tartja majd meg?



#bandázs #kismama bandázs #pocakmelegítő #Lullaberri
2012. okt. 14. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én nem kifejezetten kismamabandázst viselek, Hippsyből van több méretem, egyik sem tűrődött fel soha és igen, már én sem tudnák élni nélküle, nem is voltam megfázva előző terhességnél sem, lekopogom eddig másodiknál sem. 21hkm
2012. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Na ez az, gondoltam hogy a szabással lehet valami! Pedig direkt jó minőségűt vettem!

Köszi, így viszont bízom benne hogy ez a másik már működni fog kívül hordva is!

És igen, én is így vagyok a bandázzsal, imádom, nehezen tudom elképzelni nélküle:)

Boldog babavárást:)

2012. okt. 14. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy milyen márka azt most meg nem mondom, de azt hiszem a Brendonban vettem. Meg vagyok vele elégedve. Bár szerintem kicsit vettem, de jó érzés hordani, "összetart", nem folyok jobbra-balra... már nem mintha olyan kövér lennék... :D Lehet, hogy még veszek egy nagyobbat így az utolsó pár hétre, de szerintem ki fogja bírni a végéig.


34 hkm

2012. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) A Brendonos a másik amtben biztos vagyok hogy jó. A modelleken is olyan szép! Nyáron nem meleg?
2012. okt. 15. 20:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta megérkeztek, isteniek!!!! Mintha rámöntötték volna! Imádom! Olyan boldog vagyok hogy megrendeltem:))))))))
2012. okt. 20. 16:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!