Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismamik mit használt...

31 hetes kismamik mit használtok gyomor, nyelőcsőégésre? Böfögéssel jön vissza a sav, és hányingerem is van olyankor. Már nem tudom mit egyek, olyankor szinte minden ennivalótól ég a torkom.

Figyelt kérdés
Ja és elfelejtettem az étvágytalanságot.Nektek is van ilyen?A terhesség elején is így voltam ,aztán jött egy kis szünet,és megint előjött!!!Normális dolog ez?

2012. okt. 15. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Gaviscon SZIRUP. nekem AZONNAL hatott!

Étvágytalan nem voltam, de ha nem nagyon vészes (tehát azért eszegetsz), akkor nincs gond.

2012. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg a Gaviscon rágótabletta vált be :)
2012. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Salvus víz. gyógynövény boltokban lehet kapni másfél liter 650Ft körül van, fél decit-decit kell inni belőle, de már pár perc múlva érezhető a hatása, az íze kellemetlen, sós víz, de legalább természetes és nem gyógyszer
2012. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem a sima citromos víz vállt be.

a citromlé, a hiedelemmel ellentétben lúgosít. ezt nemrég mondták nekem... amúgy csak azt tudom meginni, rengeteg savam van, de így elviselhető.

2012. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam a Salvus vizet, az is hatátos, de a sós íze miatt nem nagyon kedveltem. Többségében Rennei-t szopogattam, azt jobban bírtam. Angliában lehet kapni már mentolos "tutti-frutti" tipusú változatát, az kifejezetten finom, az ott élő barátnőm küldött egy kazallal, az nagyon jó volt :)
2012. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én Renin tablettát kapok be olyankor, és szinte azonnal segit.

a nőgyógyászom és a védőnőm is mondta, hogy naponta többször is bevehetem, hiszen nem szívódik fel.:)

30 hetes kismami

2012. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Rennie segít, vagy egy-két bögre tejet is szoktam inni, néha az is jó. Ha nem eszem tele magam, csak 2 óránként egy picit eszem akkor egyáltalán nincs savam.

32 hkm

2012. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Igen eszegetni tudok ,csak ilyenkor nem nagyon ,mikor fellép ez a savas böfögés.A baba fejlődik ,legalábbis ezt mondta az orvos legutóbb.megprÓBÁLOM A sALVUST IS ,MEG A NYERS KRUMPLILEVET IS AJÁNLOTTA VALAKI.mIT TUDTOK A PAPAYA KONCENTRÁTUMRÓL,LEHET INNI ,AZ IS SAVLEKÖTŐ!:???
2012. okt. 15. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!