Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam ma uh-n és a doki...

Voltam ma uh-n és a doki látott szívműködést, de hangja az még nem volt.3 napja van kevés barnás folyásom, de csak akkor ha megerőltetem magam, sokat megyek, lépcsőzök, meg ilyesmi.9. hetet töltöm be csütörtökön. Mitől lehet barna folyás?

Figyelt kérdés
A baba fejlődött, mert a múlt héten 19mm-es volt a petezsák és most 22mm-es. A barnás folyásra pihenést javasolt, no szex és 1 hét múlva kontroll. Aggódom, de most a barna folyás miatt. Papírt még mindig nem kaptam. Viszont most valamennyire megkönnyebbültem, mert tudom hogy él a kisbabám.
2012. okt. 16. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiába mondják, hogy az első 12 hét a legrizikósabb,addig pihentetni kell a szervezeted.ha úgy érzed túlhajtottad magad,pihenj le,ülj le,mert ez szerintem attól van.A lépcsőzést meg nem ajánlanám, mert azzal aztán tényleg árthatsz ha túlzásba viszed!Szóval:első 3 hónap:PIHENÉS!!!te valószínűleg veszélyeztetett terhesnek számítasz ez rád főleg vonatkozik.Jó babavárást és nyugodj meg!
2012. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanígy jártam mint te. A dokim látott 6hetesen szívcsőpulzálást, hangot nem hallottam hozzá. Erre megkérdeztem, hogy miért nincs hangja. Azt mondta, hogy neki az uh gépe olyan hogy nem tudja a hangot megmutatni hozzá. Barnás vérzésem nekem is volt a 8-dik héten, rutascorbint és Duphaston szedtem rá. 10hetesen mentem a terhesgondozóba. Nyugi, minden rendben van. Pihenj sokat.

5 hós kisfiú anyuja

2012. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Képzeljétek ma délután már véreztem és görcsölök is enyhén. Olyan mintha menstruálnék, mármint az érzés. Most estére már majdnem el is múlt a vérzés, most már inkább barnázás van. Minden esetre holnap felhívom a dokit hogy mi történt. Azért jó lenne tudni hogy miért vannak ezek a dolgok. Nagyon aggódom. Őszintén szólva készülök a legrosszabbra is. Az jó hogy volt ma szívhang, de lehet hogy a vérzés miatt holnap már nem lesz. De lehet hogy megint túlságosan aggódom. Azt hittem hogy végre megnyugodhatok, erre tessék.
2012. okt. 16. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Írassál fel a dokiddal valami gyógyszert, mert ez nem természetes, hogy vérzel. Amúgy voltál a dokinál? Mit mondott?

Remélem nincs nagy baj.

5hós kisfiú anyuja voltam.

2012. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2012. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!