Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Ilyen édesség...

Mit tegyek? Ilyen édesség mániám még nem volt, és bármivel is helyettesítem pl:gyümölcs akkor is egy kis idő múlva már azt veszem észre hogy megint valami nasi van

Figyelt kérdés
Mindig is működött az önkontrolom,most ez cserben hagyni látszik:(aki ennyire kívánta az édességet mit tett hogy nem hízzon el oltárian mert ettől nagyon félek,így is felesleggel indultam:((
2012. okt. 16. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt akár én is kitehettem volna kérdésnek :) én próbálok sok teát inni, amibe csak édesítőt rakok, de a csokis süteményekért még így is megveszek :) eddig 7 kilót híztam a 29 hetem alatt, nem akarok sokat rátenni, valamit jó lenne kitalálni, de folyton kajálnék ha tehetném :(
2012. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyél diabetikus csokit, vagy a Norbi féle pudingot, én cukrosan azt ehettem, mert nagyon kevés szénhidrátot tartalmaz.

Ha édeset kívánsz, akkor egy bögre kakaó, tejeskávé, tejbegríz, tejberizs is elveheti az édes iránti vágyadat.

Biztos, hogy az édesség kívánáskor nem vagy szomjas?

2012. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ezzel én is ugyan így vagyok,csak én drasztikusan hízok is,és egyszerűen nem tudok leállni a sütivel-csokival..most is kívánom a sütit.Engem 7 hetesen a védőnő 78,5 kg-al vett fel a kiskönyvbe,tegnap voltam újabb tanácsadáson,(10+6) már 81 kiló 20 dkg vagyok :(( Ez szerintem nagyon sok.Imádtam az almát terhességem előtt,de amióta terhes vagyok,azóta nem is tudok ránézni a gyümölcsre.A sütire,csokira,rudira annál inkább.Pedig már 1 kilót sem hízhatnék a terhességem végéig,ha azt akarom,hogy vékonyabb legyek szülés után mint előtte,és ezt szeretném!De csak hízok hétről hétre.Lehet a súlyom attól is több,hogy növekszik a baba,meg a magzatvíz?Vagy az elenyésző??


11 hkm

2012. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó:ilyenkor még azok elenyészőek:(szóval ez a te plusz súlyod ,de én is így vagyok 14 hetes vagyok de már 4 kiló plusznál járok:(igen marad a Norbis cucc mert megállni egyszerűen nem tudom:(
2012. okt. 16. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az édesítőt kerülném, mert becsapod a szervezeted és még több inzulint termel, mintha cukrot vinnél be, amit fel is tud dolgozni, de mivel édesítővel nem viszel be cukrot, az inzulin csak termelődik és termelődik, és a végén cukros leszel. Inkább vegyél vissza a cukorból. Egyél édességet, de csak délig mondjuk. Én azt csinálom, hogy ha édességre vágyom, akkor bodzaszörpöt iszom, egy jó nagy pohárral, és nagy higítási arányban, hogy kicsit savanykás is legyen. Ez azért is jó, mert folyadékot juttatsz a szervezetedbe, ami ilyenkor nagyon fontos, elnyomod az éhségérzetet, hozzájutsz egy kis édességhez is. Heti egyszer pedig megjutalmazhatod magad egy fagyival, vagy egy sütivel. Ja, és joghurtból is lightot egyél, meg vajból is azt válaszd!

Végül pedig menj el kismamatornára, vagy kismamajógára, az sokat segít kordában tartani a kilókat!


Boldog babavárást!


34 hkm

2012. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,igen a jógán gondolkozom:)hisz van itthon könyvem de eddig nem lehetett hisz csak most leszek 14 hetes még várok olyan 2 hetet és belevágok habár lehet a tökikéim mellett ez sem fog megvalósulni...:))na a lényeg hogy erőt veszek magamon és megpróbálom azt amit írtál hogy csak délig enni édeset ha már megállni nem is tudnám :)
2012. okt. 17. 06:51
 7/7 anonim ***** válasza:

169 cm-hez sportos 58kg-al indultam. Világ életemben komolyan odafigyeltem az étkezésre, hogy minőségi tápanyagok stb. stb. De most minden megváltozott. 15 hetesen, nagyjából 6-7 kilót szedtem fel. Van amikor rá se bírok nézni normális kajára, de van amikor csak simán nem tudom kiverni a fejemből az édeset. Én édesítőszert nem használnék, max teljesen természeteset, de annak meg az íze olyan amilyen.

Abban bízom,hogy most, hogy már aktívabb vagyok, sok dolgot intézek, majd nem tud folyton a kaján járni az eszem...

2012. okt. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!