Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen 9 kiló plusz már...

27 hetesen 9 kiló plusz már soknak számít? 65-ről indultam most 74. Ti mennyik voltatok ennyi hetesen?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sokat hízni, de még messze a 40 hét, a doki szerint jó a súlyom.

2012. okt. 18. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
58 kilós voltam amikor fogant a baba,most 12 hetesen vagyok 65 és azon kívül h pici poci már látszik,semmi különbség nincs,pedig plusz 7 kiló van rajtam.Szerintem ne aggódj,ez nagyon változó mindenkinél.Anyu 30 kilót hízott vele,3 hónappal a szülés után semmi plusz nem volt rajta.
2012. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg a végén hízik az ember a legtöbbet, de lehet te már akkor nem fogsz.

Én pl 20. hétig semmit nem híztam utána átlag fél kg-jött rám hetente, de a vége +8kg lett- az utolsó 4hétben már nem híztam.

Ez a 3. terhességnél volt- az első kettővel 10-11kg jött rám.

Barátnőm 25kg-ot hízott, 48kg-mal kezdett, de szülés után 2hónappal meg sem látszott rajta. Pedig akkor még 5kg volt rajta, és mondta, hogy a férje mondta neki, hogy ne fogyjon többet, végre van combja!!! :)) De még azaz 5kg is lement róla. Pedig sose fogyózik, mindent eszik- de iylen alkat!! :) Jó neki!!!

2012. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 barackvirág 5 ***** válasza:
Én a9.hó végére 15 Kg-ot híztam.Igaz 48Kg-mal kezdtem és 63Kg-mal fejeztem be. 51Kg-mal jöttem haza szülés után.
2012. okt. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kissbe ***** válasza:
23hetes vagyok,most mértem magam,eddig pontosan 3 kg-ot hiztam,ez csak szinte a pocimra.Boldog babavárást mindenkinek!
2012. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

rajtam 27 hetesen 12 kg volt 171/60ról indultam, most 40 hetes vagyok 22,5 kgnál vagyok. szerintem ez tökre szubjektív sok vagy nem, alig 10-13 éve egyáltalán nem számított soknak, ma meg mindenki pörög azon, hogy ne hízzon az anya 12nél többet...az én környezetemben nem számít soknak, az orvosom sem szólt semmit, mindig azt mondja, amíg minden eredményem ilyen jó, addig ezek mellékesek, és le fognak menni rólam. a családomban is leadták -kivéve anyumat, de ő azért mert nem is tett érte-. számít az is, mennyiről indultál. szerintem, ha jól érzed magad és egészégesek vagytok nem érdemes aggódnod. és azt se felejtsük el, hogy valaki nem hízik a végén. én a mai napig mindig híztam, az elejétől kezdve jött fel folyamatosan, egyenletesen, de van akinek szakaszosan, lehet te már nem is fogsz sokat!

szép várandósságot!


39+6 hkm

2012. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Minden eredményem eddig nagyon jó, igyekszem vitaminosan egészségesen kajálni. Egyre kevesebbet tudok enni egyszerre, az étvágyam meg nagyobb.
2012. okt. 18. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!