Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikresek! Hanyadik héten...

Ikresek! Hanyadik héten voltatok 4D-n?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy ha túl későn megyünk(mondjuk 25.hét után),akkor a gép nem ismeri fel a 2 külön babát. 18. héten fogunk menni és ahová megyünk,ott is azt javasolták,hogy a 20.hétig érdemes menni ikrekkel. És a 4D-s felvételen rendesen kivehető a 2 baba külön mozgása? 18.héten már elég nagyok ahhoz,hogy külön képet lehessen készíteni Róluk?

Előre is köszönöm a válaszokat és ne szúrjatok le,ha esetleg butaságokat kérdeznék,de nincs tapasztalatom!:)



2012. okt. 18. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
16-ik hét elött nem érdemes , 16-ik hétre jól látszik mindene a babáknak
2012. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Akkor a 18.héten már nemeket is egyértelműen tudnak mondani?
2012. okt. 18. 12:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia elvileg igen a 12 héttől ha ugy fordulnak...de ha nem sajna nem fogják megmutatni...

Nekem a 18 hetin nem mutatták meg csak a 20.hetin,,,:-))

Takarásban volt mindig...

Boldog babavárást!

2012. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt nem irtam 16 hetesen is voltam 4dn és nem tudtuk meg hogy mi a helyzet anemmel 18 hetesen se amint irtam csak 20 hetesen lutri...:-)) de kivánom hogy neked megmutassák...valakinek végig nem mutatja az meg meglepi..
2012. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Hát pedig nagyon szeretnénk már tudni,de valószínűleg pont ezért nem fogják megmutatni magukat,mert túl kíváncsiak vagyunk!:P

Ha esetleg van képetek vagy felvételetek és megosztanátok velem,szívesen megnézném!:)

2012. okt. 18. 12:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 16. héten a 3-ból 2-nek a nemét megmondták 90%os biztonsággal "sima" kórházi UH-on, nem 4D-sen. Utána 2 héttel a 18. héten voltunk genetikai UH-on és ott mind a 3 baba nemét kb. 95%-os biztonsággal. Ott jól látszott mindenki, ki-kicsoda, melyik testrész kihez tartozik, de még volt elég helyük. Utána voltam még 1x 4D-sen, talán 23-24. héten, mert kaptam egy akciós kupont, és ott már nagyon összelógtak a testrészek, mert akkor már nagyon közel voltak egymáshoz. Ezért nehéz volt pl. arcról képeket készíteni, mert folyton belelőgött valaki másnak a tsetrésze is a képbe. Jó tudom, a 2 nem ugyanaz, mint a 3, de azért hasonló lehet a helyzet.

Minden jót kívánok nektek!

2012. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hűűűűha,gratulálok a 3 babához!:)

Akkor ezek szerint tényleg gondot okozhat a gépnek az előrehaladottabb ikerterhesség.

Most vasárnap fogunk menni,már nagyon várjuk!:)

2012. okt. 25. 12:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltunk 4D-n. Elég szépen látszódtak és azt is megtudtuk,hogy egy kisfiunk és egy kislányunk lesz!:) Viszont a 25.hét tájékán újra megyünk majd,akkor az arcocskájukra leszünk nagyon kíváncsiak,mert
2012. nov. 2. 14:49
 9/9 A kérdező kommentje:

(valamiért elküldte,pedig nem nyomtam a küldésre...)


szóval most még nem volt túl élesen látható az arcuk.

2012. nov. 2. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!