Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes UH előtt álló kismamá...

12 hetes UH előtt álló kismamák, ti nem féltek?

Figyelt kérdés
Én 11+2 hetes vagyok,és nagyon félek a 12 hetes UH-tól :( Ez lesz az első nagy szűrővizsgálat,és nagyon félek,hogy valami rendellenességet fog találni a nőgyógy :( Persze csak pozitívan állok hozzá,hogy nem lesz semmi baja,egészségesen fejlődünk,de azért még is csak van bennem félelem.16 hetesen menni kell majd AFP-re is,attól is félek,hogy mi lesz ha nem jó eredményt kapunk :( Ti nem féltek??
2012. okt. 18. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Jaaaaj én is jövő héten megyek és nagyon félek. Én is bíztatom magam hogy minden ok lesz de akkor is rossz érzés. Gondolom itt kezdődik az anyai aggódás :). Én még attól is parázok hogy több helyen olvastam hogy valakinek nem annyi idős volt a babája amekkorának hitték és azért gondolták hogy rossz az eredmény. És nálam sem lehet tudni pontosan, de azért bízom a dokimban mert ő mondott három dátumot hogy azok közül mikorra kérjem. Drukkolok nektek hogy minden ok legyen. :)
2012. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn voltam akkor voltam 12+1 napos.Nagyon izgultam előtte este nem aludtam.Felesleges volt.Olyan jó kis babám van,eddig minden rendben volt nála,és hétfőn is.Szóval kár idegeskedni.
2012. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mikor voltam szep. 26-án a számításaim szerint már 12be töltöttem az UH meg azt mondták hogy 11+4napos vagyok ez miatt nem csinálták meg a vizsgálatot. Vissza rendeltek okt.1jén akkor is nehezen tudták megállapítani de a végén sikerült. Nem hagyta magát a pici nem akart megmutatni magát. Én is féltem ( első baba) de szerencsére nem volt semmi gond.
2012. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is jövőhéten megyek, szerdán.

Úgy vagyok vele, hogy ha eddig nem volt gond, nem hiszem, hogy ezután bármi lesz. Legalábbis próbálom nyugtatni magam :)


11+2 hetes kismama

2012. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a bíztató szavakat :) Hát nagyon remélem én is,hogy minden rendben lesz velünk is!! Eddig nem mondta a doki,hogy gond lenne vele,remélem,e után az Uh tán is boldogan fogok hazajönni :)

Nektek is ugyan ezt kívánom,aki előtte áll,hogy minden rendben legyen veletek is!!! :)

2012. okt. 18. 14:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok.


én már most félek, pedig nagyon az elején vagyok. volt egy missedem, pont a 12 hetes uh-án derült ki hogy meghalt. Most pedig már parázok, és izgulok, az az érzés elővett..... :(

2012. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is izgulnék, főleg azért mert az első babánkat elvesztettük a 8. hétben. :( Remélem újra sikerül teherbe esni, és igyekszem majd pozitívan végigvinni a 2. terhességem!
2012. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jövőhéten megyek 13 hetesen.Én nem félek.Pozitívan gondolkozok :) Már alig várom hogy újra láthassam
2012. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező voltatok már UH-n? Minden rendben volt? Első válaszoló vagyok. Én ma voltam és azt mondták minden OK :). Remélem nálatok is és minden aggódónál :)
2012. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szió.

Igen voltam szerdán és minden rendben van hála Istennek :)

Jó volt a szívműködés,és lehet látni mindenét :D

Nagyon aranyos vagy,hogy érdeklődtél utánunk :))

Remélem minden 12 hetes kismamával rendben van minden!!

2012. okt. 26. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!