Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizelet üledék? 37hetes...

Barbys26 kérdése:

Vizelet üledék? 37hetes kismama vagyok és a vizelet üledékes laboreredményem ez lett20-30fvs lhs, bakt. -ok és még a vizelet mennyiségi fehérje:0,24gl most elkell mennem hétfőn vizelettenyésztére az hogyan működik? Ill ez az eredmény nagy bajt jelez?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:

szia

nem vészes.

nekem mindig vannak benne ilyenek, és a dokinőm felírta a

MONURAL-vizelettisztítót ,de ennek ellenére is vannak mindig bacik a vizeletemben hát ez ilyen.. laphámsejt,meg zsúfolva baktériumokkal.. de a többi érték mindig jó csak ez a fránya baci..


szintén 37 hetes kismama.

2012. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem köszi hogy meg nyugtattál kicsit ráparáztam:-)megkérdezhetem hogy neked mennyi az nst értéked ha már 1idősek vagyunk:-)
2012. okt. 19. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:

szerdán voltam NST-n csak annyi van a papírra írva hogy

reaktív. szóval jó, de tényleg jó lett a görbe !

a hasam már leszállófélben,a vérnyomásom is jó volt, kicsit vizes a lábam bár nekem nem tűnt fel,

jövőhéten megyek újra szerdán NST,UH, na meg vérvétel hogy kaphassak epidurált..


te hol fogsz szülni??

2012. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem,nekem70%os volt ma az nst-m a megyeiben van a dokim ott fogok szülni.nekem is meg van duzzadva a lában kicsit már az arcom orrom szám is meg hát már nyilalgat ide-oda fáj néha a derekam második baba lesz sokat keményedik a a hasam hmm ezek vannak:-))
2012. okt. 19. 14:49
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem is második baba,már van egy 2,5 éves lányunk

most kisfiú lesz a változatosság kedvéért :)

vannak jóslóim, iszom ezt a málnalevél teát, hátha segít..

26 éves vagy? mert én is annyi !

2012. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem 3éves lányom van és igen 26vagyok.te hol fogsz szülni?van orvosod mikorra vagy kiírva?az én dokim Székely zsolt ismered?
2012. okt. 19. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:

mi nem egy városban lakunk sajna.

én debreceni vagyok !

nincs orvosom a sorsra bízom magam, a lányommal is így volt,azért remélem kapok rendes ellátást anélkül hogy dugdosnom kéne a lóvét a zsebükbe..


bár igaz most mintha jobbak lennének a viszonyok a klinikán, jobb talán az ellátás egy fokkal..

2012. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jah igen, november 7-re vagyok hivatalos,

de még van november 5-ei időpont is

és október 25-30..is.

ez mind uh szerint meg menszi szerint :)

2012. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

értem

na ez a sok időpont nálunk is meg van volt okt11 nov11 most pedig nov10:-)

mindenesetre könnyű és gyors szülést kívánok neked és sok egészséget mid2töknek:-)mi lesz a neve?nekem Dorkám lesz:-)

2012. okt. 19. 15:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Attila lesz az apukája után (jó kis ruhatárcsere..)

de neked szerencséd van :)


nektek is jó egészséget, a vizelet miatt ne aggódj

ilyenkor teljesen más a hormonháztartás terhesség alatt, majd visszaáll a rend szülés után !

2012. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!