Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet hason aludni,...

Meddig lehet hason aludni, egy kismamának?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy a 16-17. héttől már nem ajánlatos. Nekem még nem olyan nagy a pocim, és néha néha éjszaka hasra fordulok, persze nem teljes testsúlyommal. Mert azért már féltem. :D Mi a véleményetek erről? Ti mikor szüntettétek meg a hason alvást? (Az a baj, hogy legtöbbször én csak úgy tudok aludni, nyílván ha nagyobb lesz a poci, akkor már képtelenség lesz) Irjatok légyszi Köszi :)))

2012. okt. 22. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem sokan mondták, hogy amíg kényelemes, addig.

én most holnap töltöm a 22. hetet, már nem tudok hason aludni, csak félig :) ilyenkor párnát pakolok a térdemhez, hogy azon legyen a súly inkább. ezt Te is kipróbálhatod, meg később úgyis párnával fogjuk támasztani magunkat (szerintem)

boldog babavárást! :)

2012. okt. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom a párnás megoldást! Boldog babavárást neked is! :)))
2012. okt. 22. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!Èn is hasonalvós voltam,vagyok. Terhesen amíg kényelmes volt addig aludtam hason,félighason tök hülye pózokban.A kismamanadrágot sem az első hónapban húzod fel,hanem amikor már kényelmetlen a rendes derekú naci,mert nyomja a pocidat.Azt mondják minden megengedett ami kényelmes a kismamának.Ne aggódj,nem tudod agyonnyomni a babádat! :)

Jó babavárást!

2012. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi! Dejó akkor még egy kicsit kiélvezem a pocin alvást! :))
2012. okt. 22. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon hasonalvós voltam, szerezz be egy szopipárnát,mindent kitámaszt,én azóta alszom istenien! :)

38 hkm

2012. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én vigyázok, hogy ne feküdjek már hasra, mert azért már nagy a pocim, de van, amikor arra ébredek, hogy bizony háromnegyed részben hason fekszem. Aztán visszafordulok és eléggé érzem is utána pár percig, hogy meg volt nyomódva a hasam. Dehát nem direkt csinálom ugye :/

24 hkm

2012. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem nagyon szabad hason aludni már a 16-ik hét után mert nyomhatod a babádat
2012. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szoptatós párna a tuti, nem amibe bogyók vannak hanem van olyan ami puha párna anyaggal tömött, az előző terhességem alatt vettem de már most használom 19 hetes vagyok, a két térdem közé az egyik fele a hasamat is támasztja és a másik vége a párnám, praktikus dolog.
2012. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!