Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismami, aki...

Van itt olyan kismami, aki Április elsejére van kiírva? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 11:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Szia!


Április 6.-ra vagyok kiírva. A pocakom épp hogy elkezdett talán nőni, súlyra annyi vagyok mint teherbe esés elött, mocorgást sajnos még nem érzek. Kicsit görcsölök, feszít a méhem, gondolom ahogy nő.

A baba nemét még sajnos nem tudjuk.

Te hogy vagy? Mikorra vagy kiírva? Első baba? Nemét tudod már?

Üdv: 16+4hkm

2012. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Szia én március 30.-ára vagyok kiírva. Én már egy hete érzek kis mocorgásokat, amit a legjobban kis idegrángásokhoz tudnék hasonlítani. A pocim is látszik már! :) De talán már a jövőhéten megtudjuk a nemét, akkor megyek 18. heti UH-ra. Boldog babavárást! 17 hkm
2012. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Én Április 1.-ére vagyok kiírva.A mozgásokat még én sem érzem sajnos,pedig már nagyon várom:)Már elég szépen növöget a pocakom.Nekem ő lesz a 4. babám.Van már 3 kisfiam...és ha minden igaz,akkor most egy kislány lakik a pocakomban :)Nektek első baba?Örülök,hogy írtatok!Boldog babavárást:)
2012. okt. 24. 12:11
 4/30 anonim ***** válasza:
Igen nekem első baba lesz, és már nagyon várjuk! Ha április elsejére vagy kiírva kicsi az esély hogy pont akkor is fog megszületni (gondolom, azért raktad ki a kérdést mert április egy, az tudjuk minek a napja :)
2012. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
De javíts ki ha tévedtem, és mégsem ezért kérdezted! :)))) Pocakodról nem tudsz linkelni képet?
2012. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
[link] Az enyém itt van, ez kb 2 hetes kép tehát 15 és fél hetes pocak. :)
2012. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Én április végére (27-re) vagyok kiírva, 13+4 hetes kismama vagyok, és a 10-11-esdik hét óta folyamatosak a rosszulléteim... :( talán az utóbbi 1-2 napban enyhültek!
2012. okt. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy így idepofátlankodom,én április 29-re vagyok kiírva:)Megvolt a 12 hetes is már meg a kombinált teszt is.Mozgásokat még nem érzek,talán majd 2-3 hét múlva.Sokkal jobb a közérzetem mint az első 9-10 hétben.A fáradtság viszont megmaradt.Ja és három orvos is fiút tippelt:-)13+2napos km
2012. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)

én mensi szerint ápr 3-ra vagyok kiírva,azaz ma vagyok pont 17 hetes,vagyis lennék,de 12 hetes uh-n 1 héttel kisebb volt a babám,igy aszerint számolunk,igy most vagyok 16.hétfőn megyek 16 hetes uh-ra.talán akkor már megtudom,hogy kb mikorra várjuk a 2. csodánkat.van már egy kisfiunk,aki 3 éves múlott nemrég.rosszulléteim egyeltalán nem voltak.ha nem tudnék a baba létezéséről,észre sem vettem volna eddig a terhességet szinte.néha ha jön egy erősebb front,akkor kicsit görcsölök,meg keményedek,de más nincs.annó fiamnál is ez volt :) mozgását kb 2 hete idébb-odébb érzem,de pár napja nagyon lusta a drágám,mert csak ha a kezem a hasamon(bőr)van akkor érzem,és alig.kézzel már kb a 12.hét óta érzem.a hasam még csak épphogy látszik,de remélem hopgy lassan feltűnöbb lesz,mert már mindenki azt keresi :)))

2012. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
ja én ápr 4-én születtem,szóval az álom egy április 4-ei kislány lenne.nemét nem tudjuk még,majd karácsony körül megyünk 4d-re akkor akarjuk megkérdezni,elöbb nem :)
2012. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!