Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyultrahang, de meddig?

Hüvelyultrahang, de meddig?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy hány hetes korig néznek,ill nézhetnek hüvelyultrahangon?
2009. aug. 9. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Szia!Nekem elsőre néztek hüv.UH-ot,amikor 6 hetesen megállapították.Azóta egyszer sem,csak hasi UH volt,most a 25.héten vagyok :).
2009. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem már az 1. is hasi volt. Ez orvostól is függ, igaz, amíg nagyon kicsi hasival kevésbé látszik. Én a 9. héten voltam először. Nem is jó, ha nagyon korán mész. Egy barátnőm a 6. héten volt, alig találta a doki a hüvelyi ultrahanggal a babát, úgy meggyötörte, hogy majdnem elvetélt.
2009. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a 6. és 9. héten hüvelyi uh-m volt, de a 12.héten már hasit csináltak.
2009. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem csak a 12. heti genetikain volt hüvelyi uh is.A többi mind hasi.

És úgy tudom,a 12.heti utá már nem is csinálnak hüvelyit

2009. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetes 3 naposan, az első hüvelyi uh. volt. 12 hetesen hasi is meg hüvelyi is, mert úgy feküdt a baba, hogy nagyon nehezen tudta a doki megnézni a nyaki redő vastagságát. Kb. 20 percig nézegette.
2009. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Miért pontozzátok le a jóhiszemű válaszokat?
2009. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a magánorvosomnál csak hüvelyi van, ezért mindig azon fog nézni, bár azt mondták, hogy az első időkben az jobb is, mert jobban látni a babát még ha nem is vagy túlsúlyos, akkor is.
2009. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én a 37.hétben vagyok és két hete még néztek hüvelyultrahangal.

2009. aug. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!