Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lányunk lesz a Sára nevet...

Ha lányunk lesz a Sára nevet kapja, ha fiunk, akkor a Lukács nevet. Mit gondoltok? Nagyon gáz? Nagyon ódivatú? 18hkm

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én egyiket se adnám a gyerekeimnek.De a ti döntésetek.
2012. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.Sőt,a Sára mostanában kimondottan gyakori.A Lukács nem,viszont szép,nekem tetszik.
2012. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A Sára nagyon szép,nem ódivatú és a becézése is kedves,mint Sári,mostanság igen gyakori név is.

A Lukács viszont/ne haragudj/egyáltalán nem tetszik.Ez tényleg ódivatú.De hát nektek kell,hogy tetsszen.

Boldog babavárást!35 hkm

2012. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Lukácsot nem tudom ódivatú-e, viszont kb. minden második kislányt Sárának hívnak a környezetünkben. Nagyon felkapott név. Egyébként a férjem 80 éves nagyiját is így hívják.
2012. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem meg nagyon is tetszik a Lukács név!!Gondolkodóba estem,ha jön a következő baba és kisfiú lesz,akár ez is szóba jöhet.Szép csengése van,nem tucatnév,olyan...SZÉP!

A Sára is gyönyörű név és valóban ez már elterjedtebb.

Szerintem nagyon klassz neveket találtatok a picinek! :)

2012. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kislányom Sára, vezetéknév Lukács.

Megyeszékhelyen lakom, de csak egy sárát ismerek lányomon kivül, de Ő már 14 éves

2012. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben ismertem egy Lukács keresztnevű srácot, baromi jó pasi volt, egy félisten! :-) Azóta kedvelem ezt a nevet.
2012. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő nagyon tetszik! :)
2012. okt. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálam mindig nagyban számít a vezetéknév is.Ahhoz passzol e?


A Sára az egyik kedvencem,mindegy hány van belőle:))


A Lukács kevésbé tetszik,azt nem hiszem,hogy adnám.


2 gyerekem van,harmadik a pocakban.Egyet megtanultam: a szülőknek kell tetszeni a névnek és nem szabad,hogy mások befolyásoljanak.Akkor sosem találtok nevet a babának:(

2012. okt. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kicsit hiénáztam FB-on, szerintem megy a vezetéknévhez mindkettő és tuti nem lesz 2 Lukács a környéken, max a megyétekben:-)
2012. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!