Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg veszélyes a lábdagadás...

Tényleg veszélyes a lábdagadás vagyis a vizesedés?

Figyelt kérdés
nekem most nagyon bevan dagadva a bokám,meg a kézfejem is egy kicsit.40 es papucsot aig tudok rácibálni a lábamra.mit tegyek?
2008. máj. 21. 17:54
 1/8 A kérdező kommentje:
és 28 hetes vagyok még.számithatok valami roszra?
2008. máj. 21. 17:55
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nemveszélyes. rengeteg kismama a vége felé már vizes. de neked is lehet még. mert ez általában az utolso 2 honapban alakul ki. de nemkell félni tőle.neked már van? vizesedsz?
2008. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs most olvasom és már irtad hogy vizesedsz. de szerintem számithatsz még roszra. de nembisztos hogy tovább megy vizesedés. valakinek megáll. de nemkkel félni egykicsit kellemetlen de szülés után elmulik
2008. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hogy veszélyes e? ha tárul magas vérnyomással, és fehérjével a vizeletben akkor veszélyes, ezért kell nagyon vigyázni. Sajnos nekem is ez van, de akkor feltétlen mutasd meg a dokinak, ha már most ez a helyzet.

36 hetes kismami

2008. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok és én is elkezdtem vizesedni, de még nem olyan dúrva. Tegnap mondtam a dokinak és ő azt mondta, hogy lesz ez még rosszabb is. Úgy hogy nem hiszem, hogy nagyon veszélyes lehet, mert talán akkor nem így reagált volna, legalábbis remélem.
2008. máj. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 21 hetes vagyok, 4 napja estére mindig bedagad a bokám. Aztán a párom elmasszírozza, akkor reggelig nem dagad be. Az orvosom azt mondta, hogy addig, amíg nem megy a boka fölé a dagadás, addig nincs baj, ha már fölé ment, akkor szigorú fekvés, függetlenül attól, hogy van-e magas vérnyomás vagy sem.

A magas vérnyomás + dagadás nagy baj, mert akkor a baba élete is és a te életed is veszélyben lehet! Erre nagyon figyelj. Mérd minden nap a vérnyomásodat, és pihenj, amennyit csak tudsz!

2008. máj. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát gáz!De nem annyira!Ha nem eszel annyi sósat akkor nem dagad be annyira!:)
2008. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A 36 hetes kismamának van igaza én nekem mindegyik meg volt és szülésig egy hónapot feküdtem kórházba!Ezt hívják magyarul terhességi mérgezettségnek!
2008. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!