Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen mekkora a pocitok ?

20 hetesen mekkora a pocitok ?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már látszik rendesen, főleg alul emelkedett ki. Bár még nem szedtem fel 1 kg-t sem, jóval nagyobb és keményebb a hasam. Neked?
2009. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 19 vagyok. Kilóra még én sem híztam, max egy felet. De a pocakom az mostmár kezd rendesen látszani. Bár néhány régi gatyóm még rám jön, de már leüléskor ki kell gombolnom. Vettem egy bandázst, de az még óriási és van pár terhesnacim, azok is nagyok még. Amúgy második baba. Pár napja vettem észre, hogy éjszaka is megéhezek és a pocim bőre is jobban feszül, úgyhogy szerintem mostmár fogok gyarapodni.
2009. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 4 kg-ot híztam idáig. 21.hétben járok. A haskörfogatom 95 cm. A védőnőm azt mondta, teljesen jó. Most viszont nagyon kell vigyázni, mit eszünk meg, mert innentől fogva, állítólag heti fél kg jöhet fel. Jó babavárást.

21 km

2009. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz, én már 25 hetes vagyok, de hétvégén mértem a pocakom, és akkor volt 91 centis.

20 hetesen még simán a régi, hétköznapi gatyóimat hordtam.

2009. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én eddig 4 kg hiztam. a 2. baba de nem nagyon látszik a hasam.
2009. aug. 10. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!