Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jáhn Ferencben /Dél pesti/adna...

Jáhn Ferencben /Dél pesti/adnak képet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok szerdán megyek a 12.heti uh ra a délpestibe mert sajnos a fogadott dokim szabin van..:-((/Dr Fekete Tamás/Ő mindig ad képet.Délpestibe kérni kell?Vagy hogy?De ugy szereték képet.És még azt szeretném kérdezni pontosan nézik ott a picit?És jó gép van?Kicsit félek...

Tapasztalatok lnyok véleméyek??Előre is köszönöm.Ja és azt szeretném kérdezni mivel parás kismama vagyok ha multhét hétfőn rendben volt minden meg jó erős szive van a babának baj nem lehet ugye?


2009. aug. 10. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Eddig én nem kaptam. Már a második babámmal járok oda UH-ra. Az Uh-ozás futószalagszerűen működik, hacsak nem a saját dokid csinálja. Az alaposságot nem tudom megítélni, mivel nincs összehasonlítási alapom más rendelőkkel, vagy kórházzal. Eddig mindent összevetve meg vagyok/voltam elégedve (bár nem vagyok nagyigényű) Ha tényleg alapos UH-ot akartam elmentem 4D-re. Boldog babavárást neked :)
2009. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia köszi szépen a választ.

Sajna pont a héten hétfőtől van a dokim szabin sajna ugyhogy nem ő fogja csinálni..:-(

Pedig ő csinálta volna a saját rendelőjében de sajna igy jött ki.A többit természetesen ő csinálja majd .Eddig is ő csinálta.

2009. aug. 10. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok (sajnos nem tudok), de én meg pont csütörtökön mennék ugyanoda a 12. hetire, mert nekem is szabin van a magándokim. Utána viszem a Sejtbankba az eredményt a kombinált tesztre, ezért tényleg fontos lenne, hogy elég részletes legyen a vizsgálat. Ha nem nagy gond, megtennéd, hogy ha túl vagy rajta, írsz, hogy milyen volt. Minden kismama parás :-) Biztos nincs semmi baj!
2009. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

persze irok mindenképp de ha irsz privit akkor irok oda is szivesen.

De ha nem megirom ide a kérdés alá.

Kicsit még mászkálok utnna de du vagy este megirom ki a Dokid?Lehet ugyanaz??-)))Dokim azt tanácsolta hogy igaz hogy 8-12 ig vannak de legjobb 8 ra menni és elsőnek lenni...Gondolom akkor még türelmesek.Én pedig csütörtökön megyek a genetikaira ha esetleg nem jó sztem ahogy csinálják akkor csináltatok ott egy uh-t.lényeg hogy ok legyen minden.ugy sajnálom hogy nincs a dokim.benne bizom csak komolyan.Ki a dokid nem irod meg?

2009. aug. 10. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Köszi a választ! Sajnos nem látom kiírva a privát címed, úgyhogy ide írok. Az enyém sincs kint, de akkor itt megadom: kupczak@freemail.hu

Nekem Farkasinszky Tibor a magándokim és épp Horvátországban búvárkodik :-) Én is arra gondoltam, hogy ha mégsem jó, akkor megcsinálja azt is a sejtbank, csak az még drágább, mint mikor a dokim csinálja, pedig az lett volna a legjobb, de a lényeg, hogy a szülésnél ott legyen! Te mikorra vagy kiírva? Én február 27.

Többieknek bocsánat az off-ért.

2009. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia mindenképp megirom hogy mi volt már nagyon izgulok ám..:-))Arra gondoltam hogyha nem adnak képet akkor lefényképezem a monitort...ahogy rajta van a baba...más ötletem nincs de előre meg fogom kérdezni hogy kapok e képet csak el ne felejtsem.nekem Dr Fekete Tamás nagyon ajánlom egy tündéri doki jobbat nem is találhattam volna komolyan a Te dokidat nem ismerem de van egy akihez nem szeretnk kerülni Dr horváth Zsolt na akkor tényleg fordulok vissza....Egyszer beparáztatott és nem is volt semmi nem erre a pályára valo majd elmesélem ha érdekel és a védőnőmtől is csak rosszat hallottam róla sajna.

Én febr 22 re vagyok kiirva.Tök jó lenne ha egyszerre szülnénk.ha van kedved akkor dumcsizhatunk majd priviben is nem mindig vagyok itt de 1-2 naponta felnézek holnap meg irok mindenképp.szorits nekem én is szoritok.Este holnap irok!!Az én cimem : monikabarnana@gmail.com

2009. aug. 11. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!