Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhes vagyok és...

8hetes terhes vagyok és nagyon minimálisan barnáztam de tényleg nagyon minimálisan ás nem is sötét hanem világosbarna volt semmi görcs semmi fájás normális eseteben holnap kéne, hogy megjöjjön lehet azért van?

Figyelt kérdés
Mert olvastam, hogy olyan tájon előfordulhat szerintetek? Szerdán megyek orvoshoz várjak addig ha nem tapasztalnám újra?

2012. okt. 29. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen nekem is ez volt.
2012. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen azonnal rohantam az orvoshoz vele. Kaptam gyorsan hormontartalmú kúpot, hogy megmaradjon a terhesség.
2012. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok...nekem nem kellett semmit szednem mert a menstruációmra emlékezett a szervezetem.
2012. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen 8 hetesen és kaptam gyógyszert, hogy ne legyen gond a terhességgel. Szerintem Te is mindenképp hívd fel az orvosod mert nem feltétlenül jelez problémát de gond is lehet, inkább nézzék meg. 30hkm
2012. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat! Közben én is telefonáltam azt mondták várjam meg a szerdát ha nem fokozodik és nem jelentkezik nagyon sokszor egy nap nincs aggodalomra ok (orvosom,anyukám,tesóm tanácsa)mert ilyenkor ez előfordul, főként ,hogy most kéne megjönnie , és mivel ilyen minimális színű és mennyiségűnél nincs baj.Azóta sem volt ez a kis mennyiségű folyás. köszönöm a válaszokat (azért még kicsit még izgulok :) de már mindjárt szerda és ha meglátom a picit tuti megnyugszok) jó éjt
2012. okt. 29. 19:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok tegnap csak bementem a kórházba mert újra jelentkezett a folyás és nagyon megijedtem! ott kivizsgáltak felvittek ultrahangra és az ottani szülésznő azt mondta ,hogy ha barna és nem piros az sosem jelent gondot mondta ,hogy a sex,mestruáció közeli napon,éscsak úgy is előfordul de nem kell ez miatt idegeskedni ha vérzek akkor van baj. de azért megnézett ultrahangon is:) minden rendben van a Babával ott dobogott a pici szíve:)olyan jó volt:) úgy ,hogy tegnap láttuk először a picit holnap helyett:D És így megnyugodtam teljesen! Tudtam ,hogy nincs baj de akkor is ott volt a mi van ha? ez volt a biztos!Mégegyszer köszönöm a válaszokat!c
2012. okt. 30. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!